Skocz do zawartości

Turniejowe zawirowania


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, krótko i na temat

- Dlaczego serwer samoistnie się restartuje? Po rozmowach z zawodnikami widzę, że nie tylko w moim meczu to się zdarzyło.
- Co w przypadku wyniku 5:0 i serwer się restartuje? Pamiętajcie o $$$ zarobionych przez te 5 rund.
- W przypadku disconnecta ze strony z jednego z graczy? Admin powinien włączyć pause?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 12:31, twuj_stary napisał(a):

- Dlaczego serwer samoistnie się restartuje? Po rozmowach z zawodnikami widzę, że nie tylko w moim meczu to się zdarzyło.

Nie wiem, ale znam ten temat, zajrzę w to jak będę mieć czas. 

 

W dniu 4.03.2024 o 12:31, twuj_stary napisał(a):

- Co w przypadku wyniku 5:0 i serwer się restartuje? Pamiętajcie o $$$ zarobionych przez te 5 rund.

Aż do takiego momentu ani razu jeszcze nie zresetowało, z tego co słyszałem i sam doświadczyłem, resetuje po zmianie mapy i po wczytaniu 3rr :8031-wat: Więc jak już to poślizg może być na jednej rundzie.

 

W dniu 4.03.2024 o 12:31, twuj_stary napisał(a):

- W przypadku disconnecta ze strony z jednego z graczy? Admin powinien włączyć pause?

 

Tak powinien. I była już stosowana nie raz, sam miałem 3 razy pod czas sędziowania takie sytuacje. 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku wyniku 5:0 i serwer się restartuje? Pamiętajcie o $$$ zarobionych przez te 5 rund.

Aż do takiego momentu ani razu jeszcze nie zresetowało, z tego co słyszałem i sam doświadczyłem, resetuje po zmianie mapy i po wczytaniu 3rr :8031-wat: Więc jak już to poślizg może być na jednej rundzie.

TUTAJ JA JESZCZE WTRĄCE 3 GROSZE SWOJE

Może takiej sytuacji nie było ze przy stanie 5:0 zrestartowało serwer lecz przy stanie 3:0 wyrzuciło gracza jednego i 4 runda była rozpoczęta pistoletami  i zarobione $$$$$ poszły się.... wiadomo co.... i prosiłbym aby na następny raz było to jakoś lepiej rozwiązane a niżeli rozgrywanie 4 rundy jako pistoletówki (gdzie te 3 rundy były w pamięci)  lub abstrakcyjna propozycja jaka padła  mianowicie o rozpoczęciu meczu od nowa.

 

K4Bum ,

Tu jedynie mogę tylko napisać, że nie dogadaliście się z sędziom który ten mecz prowadził. A co do wywalenia ziomka to serwer sam od siebie tego by nie zrobił. Pewnie kolega miał utratę pakietów bądź coś innego go zmusiło do opuszczenia serwera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jest zrobiony temat to dodam coś od siebie

Słyszałem różne wersje co do drabinki w fazie pucharowej. Dla mnie jedynym oczywistym systemem jest 1A vs 4C, 2A vs 3C itd. Nie po to grałem wszystkie mecze żeby teraz to nie miało przełożenia na moje miejsce w drabince. Jeśli drabinka byłaby losowana to równie dobrze mógłbym wygrac jeden mecz i reszte oddac walkowerem i wyjść z grupy z czwartego miejsca i trafić na teoretycznie łatwiejszych przeciwników niż drużyna która ma pierwsze miejsce w grupie. 

Tak więc mam nadzieje ze organizatorzy zrobią to jak prawie wszędzie się robi czyli pierwszym sposobem. 

 

image.png.0b6fcd1de4d313dc56c28375e9ba46fe.png

  • Lubię to! 2

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dam taka propozycje o której mówiłem nie jednokrotnie na mixach itd., aby runda trwała 1:45, a nie 2:00 😄 😄

K4Bum ,

Takie szczegóły ustala się przed rozpoczęciem turnieju a nie w trakcie. 

strix1337.png.fb80458a11899bd6a38e67feea118e7b.png.3102deafb427fa9c31c9ac1bf8cd078a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • K4Bum zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.