Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Dołączenie Z Serwerem KOSY+PaintBall


Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Cześć nazywam się Bartek i prowadzę serwer PaintBall mam 19 lat zawód zainteresowanie motoryzacja hobby granie, na komputerze i prowadzenie samochodu mieszkam w województwach, lubuskim no i chyba tyle.

Inni Opiekunowie: Brak 

Typ Serwera: KOSY+PaintBall

Ilość Slotów: 17

Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27120/

Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: super sieć z duże zainteresowanie z użytkowników bardzo dużą ilość aktywności na forum jak i na serwerach jak najwidoczniej widać i brak Forum bez serwera. Może jakaś szansa będzie? Dla mnie.

Kontakt: Forum,GG,Discord 

Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: jak najbardziej tak 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc na Nie

 

- serwer rozkręcony to +, ale zważając na to, że współpraca z tobą na innym forum była "trudna" (rezygnowałeś z prowadzenia serwera, a potem znów chciałeś wrócić na stanowisko) jest wystarczającym argumentem, który daje do myślenia i utwardza w fakcie, że sam nie wiesz czego chcesz, nawet nie zdziwię się jeśli tu będzie to samo.

 

- podanie na odwal się, brak informacji na temat serwera jak i planów na dalszy rozwój, dodatkowo ciężko się to czyta

 

- kosy+paintball? Dziwne połączenie, ale orginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- podanie na odwal sie

- serwer ma srednio 3 osoby na miesiac grane

- kosy + pb o.O co to o.O na jakiej zasadzie to dziala :2236_keka:

- spradzajac twoje konto na innej sieci (konkurencji) gdzie skladales propozycje o dolaczenie serwera do sieci to nic sie nie zmienilo xd a to bylo prawie rok temu.

 

Co do braku PB na cs-maliver, to dostalem zgode na poinformowanie ze serwer juz wkrotce startuje 🙂

 

Na nie 

  • WOW! 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie

- Nie zna się za bardzo na amxx

Godzinę temu, mr_tnctproo napisał(a):

- kosy + pb o.O co to o.O na jakiej zasadzie to dziala :2236_keka:

 

- Chłop do niedawna miał /ozyw /respawn /ruletka, zbijaka, 35 hp. Także do pb temu troszke daleko 😂

- Podanie nie przekonujące 

+ Reklama niby jest

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

- Serwer zapycha konsolę wymuszaniem komend u graczy i jest zlagowany przez to, że ma pakiet Standard EU na pukawce, czyli nawet nie jest na polskiej lokalizacji.

- Ogólnie mówiąc - często zmieniasz sieci i zazwyczaj długo na nich nie siedzisz.

+- Reklama jakaś jest, ale z graczami średnio, maksymalny wynik to 8, który zdarzył się może z 2 razy.

 

Nie cieszy się ten tryb z kosami i nie tylko (bo jak wszedłem były granaty z 1hp XD) jakimś dużym zainteresowaniem i już dawno bym to zauważył na Twoim miejscu xD

Myślę, że jakbyś w końcu zrobił zwykłego pb z jakimiś unikalnymi dodatkami, ale pasującymi do tego trybu, to wyszedł by całkiem fajny serwer.

 

Poza tym ostatni raz na steamie w csie byłeś 29 lutego - to są 4 dni bez wejścia na serwer (może miałeś powód), którego jesteś właścicielem i prawdopodobnie jedyną osobą, która może go rozkręcić będąc na nim.

 

Na nie, może następnym razem jak trochę go ogarniesz ;c

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byś mi podał nazwy? Tych map tam gdzie granaty? Są wtedy to nie mój był serwer ale usunąłem chowanego zbijaka i mapy co zabijało graczy czy lepiej z kosami pb czy ten co jest tyłko pb 

Sorki nie widziałem napisz do mnie @ brvtal

brvtal ,

Nie spamuj w temacie, używaj opcji Edytuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Hejka :Pepe-shy:

Oczywiście nie mogę napisać nic innego niż to, że jestem na nie. Co Ci mam powiedzieć, nie zrozumiałem za dużo z Twojego podania i jak to koledzy napisali "na odwal się" dobrze odzwierciedla to jak Twoje podanie wygląda! Cóż samo to, że spamujesz w temacie zamiast edytować wypowiedzi i ustosunkować się do zarzutów ze strony kolegów jest mega słabe i oznaczy tyle, że nie czytasz regulaminów.

Jak już wspomniałem niestety ale mojego błogosławieństwa nie dostaniesz :Pepe_Comfy:

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Z okresu około roku jestem w stanie wymienić 4 sieci, gdzie byles. My nie szukany serwerów na chwilę tylko na stałe dlatego dla mnie jest to główny argument skreślający podanie.

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 9

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.