Skocz do zawartości

#2581 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

czwpyt.png.5e47d68a289db5ee7f3bdb6d60a761ce.png

Kim chciałeś/aś zostać kiedy byłeś/aś dzieckiem?

Czy udało Ci się spełnić te marzenie? Jeśli nie, dlaczego?

  • Lubię to! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

A różne się miało marzenia jako dzieciak albo to co wpajano w szkole, że dobry i szanowany zawód. Mówili tak na policję, nauczycielem, strażakiem i tak dalej. Jakoś specjalnie nie chciałem pełnić roli w jakimś zawodzie, tylko po prostu życie wybrało XD

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium+

Chyba odpowiem, że policjantem no ale później to się zmieniło i chyba nawet nie trzeba pisać dlaczego potem mi się odechciało.

  • WOW! 1

1Mn5eDF.png.216bcb885c6773498177bbed9a593ba1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Ja za dzieciaka chciałam zostać najpierw archeolog-paleontolog i wykopywać kości/szkielety dinozaurów. Jako dzieciak miałam faze na dinozaury i miałam wszystko co związane z nimi, do dzisiaj wymienię ich nazwy o 3 w nocy po pobudce xd W późniejszych czasach na przełomie gimnazjum/technikum chciałam być komornikiem XDD nie wiem czemu, ale tak sobie ubzdurałam. Skończyło się na tym, że ukończyłam technikum jako grafik, studiuję informatykę, a pracuje w HR'ach jako kadrowa XDD 

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Kurla dużo tego było 😅 Policjantką później Żołnierzem,chodź planuje wybrać się na komisję do wojska kto wie xD też były w planach zostać weterynarzem dla zwierzaków.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem być księdzem, bo fajnymi samochodami jeździli na początku lat 2000, ale na szczęście szybko mi to przeszło. W międzyczasie chciałem też być czarnoskórym, napakowanym, łysym policjantem z Nowego Jorku, lecz to też mi się nie udało. Marzyłem również by zostać lekarzem, no i zostałem. Czekam już teraz na dyplom i zakończenie umowy w obecnym zakładzie pracy i od kwietnia praca w zawodzie na pełen etat. 

  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mechanikiem, a potem informatykiem xD

To pierwsze po latach mało mnie interesowało po prostu, a do drugiego matematycznie się nie nadawałem :4566_KEKW:

  • Lubię to! 1

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie.  Pierw chcialam byc policjantem lub żołnierzem. Potem dostalam fisia na punkcie przyrodniczym i w takim kierunku sie wykształciłam. Po drodze chcialam byc arborystą. Ostatecznie pracuje w ochronie przyrody i jestem zadowolona. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo pisania, żeby zliczyć kim chciałem być za dziecka, ale miałem takie marzenie, które spełniłem o własnych siłach - prawo jazdy i jeżdżenie furkami ^^ 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam być astronautką, ale okazało się, że w Polsce to nie takie proste.

Media_231214_202306.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.