Skocz do zawartości

Użytkownik Miesiąca- Grudzień


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

boze-narodzenie-770x291.jpg

Użytkownik Miesiąca- Grudzień

 

Jak już zauważyliście, powstało zaszczytne miejsce do publikowania Użytkownika Miesiąca!

Myślę, że warto to wykorzystać i zaostrzyć rywalizację w szeregach Maliversiaków!

W tym miesiącu głosujemy na Użytkownika Miesiąca Grudzień.

Aby zagłosować na daną osobę wystarczy zastosować się do wzoru:

 

Nick osoby nominowanej:

Dlaczego ona (3-4 zdania):

 

Nie można głosować na siebie oraz w uzasadnieniu pisać np: bo jest fajna, ładna, miła. 

Tutaj chodzi o zasługi w danym miesiącu, czym ta osoba się wyróżniła i wyszła przed szereg w stosunku do innych osób.

Mam nadzieje, że będziecie szczerzy w swoich wyborach, oraz co najważniejsze obiektywni! :)

Nagrodą będzie unikalna ranga na forum na okres 1 miesiąca!

 

Głosujemy do 30.12

Powodzenia oraz udanej  zabawy!

 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Malinaa.

Dlaczego ona: Mamy grudzień, najbardziej dla wszystkich zalatany miesiąc, spędzamy czas z rodziną, planujemy sylwestra. W tym wszystkim potrafiła ogarnąć wszystko na forum oraz serwerach. Każda sprawa załatwiana natychmiast, masa konkursów i rozpieszczania użytkowników. Jak dla mnie ten miesiąc należy zdecydowanie do niej. :)

  • Lubię to! 1

pre_1374433192__wwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick osoby nominowanej: Malincia ;3
Dlaczego ona (3-4 zdania): bo jest fajna, ładna, miła. Dobra do rzeczy.. :D W tym miesiącu najbardziej się starała, żeby ogarnąć to wszystko związanego ze świętami między innymi konkursy. Dzięki niej jest ta świąteczna atmosfera na forum. :D Jeszcze do tego dochodzą zwyczajne sprawy, gdzie dostaje spam w wiadomościach prywatnych i musi wszystkim pomóc bo mają problemy.. :P Mimo wszystkiego zawsze się stara, żeby na forum było jak najlepiej. 

 

Jakbym miał możliwość oddania drugiego głosu to byłby on na Tyśka, no ale musiałem podjąć decyzję. :| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick osoby nominowanej: Malinaa

Dlaczego ona (3-4 zdania) To tak . Malina jest bardzo pomocna, udziela rady itp. :D  Bardzo dobrze zarządza forum ,dobrze również prosperuje, ma bardzo dużo pomysłów np. Te konkursy świąteczne . :) Potrafi dać miłą atmosfere, i być miłym dla Każdego :P 

VzX02Mg.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Nick: Malina

Dlaczemu: Agatka ma czas na wszystko na rodzine, na nas, nawet na każdego z nas osobno, grudzień to jak wszyscy wiem najbardziej zalatany miesiąc w roku, a ona dalej ma taką samą aktywność, a a nawet lepszą! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Tivi

Dlaczego?! Wszyscy głosujecie na Malinę. Why? Malinka zawsze poświęca tyle samo czasu, jest praktycznie zawsze na tym forum. Głos oddaję na tiviego, ponieważ też udziela się strasznie mocno na rzecz forum.  Pomaga innym itd. Nie tylko Malina wymyślała wszystkie konkursy na forum. Tak naprawdę nie da się określić kto jest tym użytkownikiem miesiąca. Malina, Tivi i Różyk (zanim nie był na urlopie) oddawali cząstkę Siebie na tym forum. Można tylko wyróżnić kilka nicków. 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: tivi

Dlaczego? Iż ponieważ aczkolwiek zawsze szybko reaguje na jakiekolwiek propozycje/błędy, widać zaangażowanie z jego strony. Chyba najbardziej aktywna osoba na forum/serwerach - (nie chodzi o grę, ha)

 

PS. Bez urazy ale wydaje mi się, że Malina (ogólnie czerwoni) nie powinna brać w tym udziału. Wiadomo, jest to właścicielka i jest pracowita, za co wielki plus, bo na innych sieciach administracja w ogóle olewa obowiązki... ale tak to będzie wyróżniana co miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dzięki temu, że jestem gapa to nie napisałam tego, że w glosowaniu nie bierze udziału administracja (j@ oraz h@). W końcu to nasze obowiązki aby robić sporo na forum. :)

Dlatego tytułu nie przyjmuję i wraz z @tivi wybraliśmy kogoś. ;)

Użytkownikiem miesiąca zostaje: @SzRaMa.. Dlaczego? Udziela się dość sporo, ożywił serwera FFA oraz stara się organizować konkursy forumowe lub podrzucać przynajmniej jakieś pomysły na nie. ;)

 

Gratuluję! :)

  • Lubię to! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.