Skocz do zawartości

CS2 problem z dźwiękiem


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Yo, mam słuchawki bezprzewodowe i jak dzisiaj pierwszy raz włączyłem cs'a 2 to co sekundę lub dwie przerywa mi dźwięk i wraca.. Wygląda to trochę tak jakby słuchawki się wyłączały i włączały co sekundę przez co przerywa dźwięk. Ktoś coś może poradzić jak mogę to naprawić?

PAGO bodajże ma te same słuchawki i on raczej takich problemów nie ma :4566_KEKW:

Słuchawki: https://www.x-kom.pl/p/582710-sluchawki-bezprzewodowe-logitech-g-pro-x-lightspeed.html

Film na którym słychać że muzyka się przerywa: https://www.youtube.com/watch?v=xHd7e5wfDdk (w międzyczasie od przerw czasem słuchawki robią MEGA przestery ale tego nie ma na nagraniu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko z takiego opisu rozpoznać co tak na prawdę jest powodem. Pytanie zasadnicze czy tylko masz tak w CS:2. Ale zakładam 3 rzeczy:

1. Przeinstaluj sterowniki od logitechu (bodajże mają osobny software do konfiguracji)

2. Sparuj na nowo słuchawki

3. Sprawdź ustawienia systemowe, jak i te w csie, najlepiej byłoby przetestować je, podłączając bezpośrednio je do kompa, a nie zdalnie, czy wina stoi po stronie ustawień czy raczej słuchawek. 

 

Daj znać czy cokolwiek pomogło, najwyżej będziemy kminić

  • Lubię to! 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
W dniu 14.03.2024 o 19:35, xavjer napisał(a):

1. Przeinstaluj sterowniki od logitechu (bodajże mają osobny software do konfiguracji)

Odpowiadając.. Zainstalowałem ponownie software od słuchawek i wszystko się naprawiło 😉 

Można zamknąć temat

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xavjer zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.