Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Godzina i dzień nadania bana: Nie znam daty i godziny 

Opis sytuacji:  Tak zostałem skazany słusznie na bana, ale zostałem sprowokowany do tego ja jestem grzeczny chłopczyk. Chciałbym dostać ub na czat, bo głównie tylko używałem czatu, jak wchodziłem na forum.

Dowody: Nie mam 

Inne: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się pod tym odwołaniem,też jestem grzeczny chłopczyk i do rany przyłóż.Czekam cierpliwie na odbanowanie,pozdrawiam czule i całuję.

brvtal ,

W odwołaniu mogą się wypowiadać świadkowie oraz administracja.

Chcesz się też odwołać - napisz osobny temat.

  • WTF? 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jesteś jedną z wielu osób, które próbują się przypodobać na siłę innym - jak inni odwalają na czacie Tobie też tak przychodzi z łatwością. 

Masz inną sytuację niż Iluzjonista i w tym przypadku byłabym za daniem Ci ostatniej szansy patrząc na poprzednie Twoje blokady. 

Jednakże z uwagi na to, iż to @ Pyskata  nadała bana myślę, że ona powinna wypowiedzieć się o sytuacji, która zaistniała i w dużej mierze to, będzie miało wpływ na to, jak postąpią @ Malinaa.  @ Nescio  @ K4Bum  @ frytA

 

Potrafisz wyrazić skruchę i często po akcjach to pokazywałeś. 

Pilnuj sie. 

  • Lubię to! 2
  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspomniałam w odwołaniu @ Iluzjonista @ GRZ6  dałabym szansę przez to, że okazał skruchę i przeprosił za swoje zachowanie.

Jednak jak zobaczę jeszcze jedno Twoje przewinienie nie ważne w jakiej postaci polecisz z automatu i już nikt Cię nie odblokuje.

Jesteśmy dorosłymi ludźmi i tak się zachowujmy a nie jak bydło niewychowane, trzeba z czatu korzystać z głową na karku, a jak ktoś nie potrafi to niech się wyżyje gdzie indziej. 

Nie jesteśmy w piaskownicy, więc pilnuj się @ GRZ6  bo jedna krzywa akcja i nie będzie formy przeproszenia publicznego czy prywatnie.

Czekamy na innych co uważają i jaki werdykt postawią @ Właściciel @ Administrator 

  • Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Potrafiłeś się zrehabilitować i przeprosić, a z racji tego, iż wcześniej nie sprawiałeś większych kłopotów, to dostajesz UB.

 

d2hOuwJ.png

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.