Skocz do zawartości

Odwołanie


Rekomendowane odpowiedzi

Data i godzina: nie pamietam.                               Opis sytuacja : delikatne uszczypliwości w stosunku do innego użytkownika.                           Inne: brak.                                                                 PS. Kici kici tu kocica i mała diablica w koszuli od wistula on sexu jest drakula ❤️

  • WTF? 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czyn będący wykroczeniem wyczerpuje zarazem znamiona przestępstwa, orzeka się za przestępstwo i za wykroczenie, z tym że jeżeli orzeczono za przestępstwo i za wykroczenie karę lub środek karny tego samego rodzaju, wykonuje się surowszą karę lub środek karny. W razie uprzedniego wykonania łagodniejszej kary lub środka karnego zalicza się je na poczet surowszych.
 

ART 10 paragraf 1 kodeksu postępowania międzyludzkiego na forum.

 

Wzywam na świadka osobę banującą, która rozwieje wszelkie niejasności.    

Malinaa. ,

Post nic nie wnosi do tematu.

  • WTF? 1
  • Haha 3

 

 

sygnatura.png.cf880d54163691facaf3cba5cc7c6652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czekam na konkrety jezeli chodzi o zmianę zachowania w innym razie nie ma opcji na unbana. 

A w ogóle czy my jako spolecznosc potrzebujemy do szczęścia osobe, ktora prowokuje i nie potrafi się zachować? 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pokazać zmianę zachowania jak nie mogę nic napisać xD

 

Napisałem je na poważnie,nie pamiętam do końca co napisałem że dostałem perm bana więc cóż się miałem rozpisywać. Na bana zasłużyłem zapewne ale czy odrazu na perma?

 

Oczywiście że jestem sympatycznym chłopcem to nie ulega wątpliwości xD

brvtal ,

Nie spamuj! Używaj opcji Edytuj. :v 

/ Posty połączone

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chociażby pisząc na poważnie swoje odwołanie. Ja tu nie widzę nic co by mnie skłaniało do dania unbana. No ale moze inni widac jakis powod do tego? @ Właściciel @ Administrator @ Junior Administrator @ Moderator @ Kid Moderator

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Jako nic nie znaczący użytkownik wypowiem się, bo przecież też używam czatu!

Wydajesz się Kostuś dosyć sympatyczną osobą, ale przy tym do bólu toksyczną oraz niewychowaną. Jeszcze jak byłem moderatorem to pisałem, że powinieneś dostać bana i to było dawno temu. Mi jakoś nie przeszkadza brak Twojego braku kultury na czacie, więc jeśli mam głos w tej sprawie(maly ale może), nie powinieneś dostać ub, tym bardziej, że już jedną blokadę miałeś i nic sobie z tego nie zrobiłeś!

Pozderki :Pepe-shy:

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie szkodzisz zamiast pomagać, więc tym bardziej będziemy za tym żeby Cię nie odbanować.

Ja jestem za tym, żebyś już nie wracał do nas na czatboxa, nie potrzebujemy ludzi którzy nie potrafią się zachować jak na człowieka przystało tylko niepoważnie się zachowujesz jak na swój wiek. 

Masz opcję "edytuj" a na chama starasz się być "fajny" "zauważalny" niestety za głupotę się płaci. 

Odwołanie samo w sobie jest napisane na poziomie niskim, więc nawet z tego powodu powinno być to z automatu w koszu. 

Jak już miałabym dać szansę to bardziej @ GRZ6  chociaż On potrafi przyznać się do błędu i przeprosić na prywatnej wiadomości, ale jednak moje zdanie znasz jestem na nie. 

  • Lubię to! 3
  • Super! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co ja niby miałbym Cie na priv przepraszać skoro może raptem 2 słowa z Tobą na czacie zamieniłem?. No chyba że mi powiesz czym tak bardzo Cie uraziłem to przemyśle sprawę 😉

Pyskata ,

+1 ostrzegał Cię @ brvtal  za opcję "edytuj" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

"dziwię się że jeszcze nie wyrwałem bana permamentnego" - przytoczone słowa, może przeinaczone, ale sekwencja zdania wskazuje jedno - sam sobie zaprzeczasz pisząc to odwołanie. Doskonale wiesz, co robisz nie tak, ciągle prowokacje, jakieś insynuacje i szczerze mówiąc? Myślę, że już za długo czekałeś na blokadę. 

 

Niestety w tej sytuacji nie jestem za daniem UB. Miałeś wielokrotnie szansę na pokazanie tego, jaki jesteś naprawdę, bo jesteś w porządku. 

 

Teraz nie dałabym Ci ub, myślę że w przyszłości za jakieś pół roku mógłbyś spróbować. 

 

Nie chce mi się argumentować tego jakoś wybitnie, bo nie ma sensu, każdy gdzieś tam Cię czytał i widział, co odwalasz. 

Na początku mieliśmy wyższy próg akceptowalności - jak do wszystkich, ale po czasie on się zmniejsza, traktując Cię równo jak innych - powtarzam, nie dałabym Ci aktualnie kolejnej szansy, bo będzie tak samo. 

 

Powodzenia na innym forum, bo tak robisz na prawie każdym. 

  • Lubię to! 5
  • Haha 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Twoje odwołanie mnie nie przekonuje, ponieważ nawet tu nie szczędziłeś sobie jakiegoś głupkowatego tekstu. Ponad to, sam na chatbox'ie wielokrotnie zaznaczałeś ludziom, że długo na nim nie zabawisz i dziwisz się, że dalej bana nie otrzymałeś, przez co odnoszę wrażenie, że Twoje zachowanie wynika z celowego działania. Ponad to z wcześniejszych blokad nic sobie nie robisz, tak samo jak z ostrzeżeń, których już masz wiele. Przemyśl swój pobyt u nas, bo my nikogo na siłę tutaj nie trzymamy, tym bardziej osób, które co chwila trzeba upominać i jeśli nie będę widział Twojej poprawy, to nie widzę jakiejkolwiek szansy. Proponuję Ci odpracować ostrzeżenia i wrócić z chłodną głową, jeśli zobaczę staranne odwołanie, bez zbędnych podśmiech*jków, to wtedy otrzymasz szansę.

Swoją drogą nie wiem z czego to wynika, ale dochodziły mnie słuchy, że prywatnie jesteś całkiem spoko i idzie z Tobą pogadać, a na czacie diametralnie się zmienia Twoje zachowanie.

 

 

MSMy6Ea.png

  • Lubię to! 6
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.