Skocz do zawartości

#2586 Pytanie na dziś


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

wtopyt.png.c90dc9e89a93136d9f091e593cd9f18e.png

Czy miałeś/aś kiedykolwiek okazję skorzystać z usług cateringu pudełkowego?

Jeśli tak, czy byłeś/aś zadowolony z tego rozwiązania i czy spełniło ono Twoje oczekiwania pod względem jakości, smaku oraz wygody?

  • Lubię to! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Jeszcze mi ręce do dupy nie przyrosły, żebym zamawiał jakieś cateringi XD 

  • Lubię to! 1
  • Haha 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie mialam takiej przyjemności.  😄

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si, ale trafiłem na jakiś gowniany i po tym chyba więcej nie skorzystam 👀 i wbrew pozorom przy obecnych cenach katering nie wychodzi wiele drożej niż gotowanie samemu 😄

  • Lubię to! 1

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było takiej okazji skorzystania z tego typu usług. 

moodchloesmile.gif.881b91bb0a4f719a02d1da5760e16b2e.gif
"Yup, yup, I'm fucking insane in the brain!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałam nigdy. 😎

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Nie miałem okazji i potrzeby korzystać z tego typu usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zamawiać i marnować hajs na coś co na bank nie będzie mi smakować 🤣 moja kuchnia jest najlepsza 😜 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem 

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem okazję korzystać z usług cateringu pudełkowego i spełniło oczekiwania pod względem jakości, smaku oraz wygody. Jeżeli chodzi o jakość, nie odbiega to znacząco od domowych posiłków ze względu na fakt, iż diety pudełkowe są robione ze zbliżonych składników, które kupujemy na co dzień do domowego gotowania, dodatkowo tego typu usługi muszą spełniać wszelkiego rodzaju normy, wymogi sanitarne, tudzież wymagania konsumentów, aby działalność mogła funkcjonować na rynku i być rentowna. Smak jak smak, nie będzie idealny, bowiem każdy ma inny gust, a tego typu posiłki są przygotowane tak by wpasować się w oczekiwania przeciętnego Kowalskiego i żeby posiłek smakował jak największej ilości osób, więc musi być neutralny i dobrze zbalansowany, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu sobie doprawić tak by bardziej trafiał we własne preferencje, ale generalnie jest ok. Wygoda oczywiście na najwyższym poziomie - żyjemy w dynamicznym świecie, jesteśmy zabiegani i nie zawsze mamy czas na gotowanie, dodatkowo jeśli komuś zależy na redukcji masy lub przytyciu, to tego typu diety są fajne, ponieważ mają wyliczone kalorie i makroskładniki, więc taka dieta jest dobrze zbilansowana i może pomóc w osiągnięciu zamierzonego efektu. 

Cały czas na dietach pudełkowych nie byłbym w stanie się żywić, bardziej traktuję to jako odskocznię od codziennego gotowania i dodatek do mojego jadłospisu. Raz na jakiś czas można sobie zamówić i mieć spokój z gotowaniem na tydzień, albo i miesiąc. Nie widzę w tym nic złego i uważam, że nie ma czego się bać - w końcu takimi firmami zajmują się profesjonaliści co znają się na rzeczy, a że takich firm jest na pęczki, to na pewno można znaleźć taką, która idealnie wpasuje się w nasze oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem takiej okazji 

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nicki. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.