Skocz do zawartości

[ZBANOWANY] Prośba o UNBANA


proximo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:     pRo[X]iMo
Steam id lub IP:  STEAM_0:0:484846
Serwer: DD2
Data bana: 26.12.2016 - 10:43:56
Powód bana: Rzekome "Cheatowanie"
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): Brak, proszę o rozpiskę admina banującego.
Opis sytuacji: Zagrałem może z 5 rund, szło mi tak sobie, pisałem w międzyczasie na steamie z koleżanką ;]

 

Widzę, że zbanował mnie sam opiekun serwera ;x Ale pytam się za co? Za te kilka głów? Gram w tę grę od bardzo dawna, jeszcze za czasów 1.5, mam własny cfg, który dostrajałem do siebie latami, posiadam konto steam z 2003 roku na którym przegrałem już ponad 2,5h bo resztę na non steamie, bo za czasów windows xp na platformowym csie mialem straszne spadki fpsow.

Oczywiście to nie pierwszy taki przypadek, gdzie zostaje banowany za dobrą grę,  używanie słuchawek, ustawianie się na dogodnych pozycjach. No cóż, liczę na pozytywne rozpatrzenie i rozpiskę demka, dziękuje.

Oto mój ban: http://tysiek31.mybans.eu/ban_list.php?bid=7817

Polecam również przejrzeć profil: http://steamcommunity.com/id/haxer1337/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Link do demka w spoilerze, edytowałem i zmieniłem ponieważ nikt nie wziął pod uwagę, że godzina w bansie jest przestawiona - godzina do tyłu. /hanq6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja Zaczyna się od 5:08 stoi gość afk.. wcelowałeś w głowę rozumiem to było izi ale zaraz następna osoba po której celujesz, gościa zabijasz maxymalnie 2 pestkami ale dalej celownik jest na głowie.... 7:10 Rozumiem wyczekawianie itd Ale po chwili co ? Celownik na głowę i dodatkowe ruchy Po zabiciu gracza widać dalsze strzały w model, Akcja 2 8:20 mając celownik na głowie oddajesz strzały po chwili zabicia gracza oddałeś kolejny strzał tam gdzie była głowa, jak dla mnie akcje spaloone ale to nie wszystko za chwilę kolejna akcja 8:36 Dla ciebie to jest normalne ? nie masz celownika na głowie sprawdzając na large,medium,small gość dostaje banie, gdyby nie ban z pewnością następną osobę wycelowałbyś na głowę... W sumie widać też jak byś posiadał alianse :) tzw skrypty, ty juz doskonale wiesz o co chodzi. moim zdaniej demko powinno iść na bl'a To juz zostawiam Osobą upoważnionym :) 

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.