Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Kupię Forum


KOLLOWSKI

Rekomendowane odpowiedzi

chyba Cię poniosło :MonkaChrist:

Mrs.Fuksiara ,

8. Udzielane odpowiedzi powinny być związane z założonym tematem. Użytkownicy odbiegający od tematu będą traktowani jako 'spamerzy' i karani warnem.

Czytamy regulamin upomnienie słowne! 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah,ale się uśmiałam 😅

Mrs.Fuksiara ,

8. Udzielane odpowiedzi powinny być związane z założonym tematem. Użytkownicy odbiegający od tematu będą traktowani jako 'spamerzy' i karani warnem.

Czytamy regulamin upomnienie słowne! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie @ KOLLOWSKI , we Pan pierw opisze cos o sobie i cos bys robil z tym forum bo jak narazie to temat napisales dla beki i nikt cie nie weznie na powaznie. 

Twoja proponowana cene to mogla by byc cena jak bys chcial odkupic 2-3 serwery. 

Za tak rozwiniete forum jak to (mimo to jest pare rzeczy do naprawienia), twoja cena powinna byc min. 10x wieksza. 

 

Osobiscie na miejscu Administracji  (mod/j@/h@) to bym  zamkna ten temat a tobie dal warna lub upomnienie za spam bo to naprawde smieszne.

  • Lubię to! 2

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chciałbym tylko wyprostować, że to nie chodzi o sprzedaz naszego forum Cs-Maliver, tylko kolega chce kupić ogolnie jakiekolwiek forum. 🙂

 

My jeszcze się nigdzie nie wybieramy.  😌

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malinaa. napisał(a):

Chciałbym tylko wyprostować, że to nie chodzi o sprzedaz naszego forum Cs-Maliver, tylko kolega chce kupić ogolnie jakiekolwiek forum. 🙂

 

My jeszcze się nigdzie nie wybieramy.  😌

Myślałem, że chodzi o właścicielkę 🤪

brvtal ,

A ja myślę, że ta wypowiedź nie była potrzebna, nie jest odpowiedzią nawet na temat kupna.

  • WTF? 2

shsamamama.png.531fe1579b20e2866f84cdc7856706c0.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że chcę kupić Forum ale nie że te że ktoś ma na sprzedaż Forum jakieś rozbudowane jakieś nowe że tam wszystko działy że są porobione itp.

Też tu parę osób się wypowiada nie potrzebnie tak jak i też użytkownik/gracz mr. też tutaj bzdury pisze jakieś warny za takie coś,powinny ostrzeżenia , punkty dodać na konta użytkowników.

@ BaRdZiEjSzY słucham kto to jest?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.