Skocz do zawartości

NySseR


NySseR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Jak już część z Was wie zostałem mianowany na Opiekuna FFA, ze względu na pomoc którą udzieliłem zapewne Szramie przy serwerze i długoletnią znajomość. 
Jako, że będę pełnił jakąś funkcję która jest związana z Waszym forum napiszę coś o sobie. 

Mam na imię Kamil, w marcu kończę 22 lata. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, jest nią muzyka, sport, książki i gry komputerowe. 
Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, ale nie lubię cwaniactwa i osób które nie znają umiaru w niektórych sytuacjach.
Myślę, że reszty nie ma co opisywać, bo jeszcze z niektórymi z Was zapewne się zapoznam i wtedy sami wystawicie 

opinię o mojej osobie. 

Jeśli chodzi o sprawy związane z serwerami i zarządzaniem nimi ,to moje doświadczenie jest duzę, bo miałem sporo do czynienia z innymi sieciami, oraz posiadałem serwer JailBreak

który miał 6 lat i stał na dobrym poziomie, więc wszystkie chwyty które stosuje gracze znam, dlatego chciałbym, żebyście wiedzieli że jestem w sprawach serwerowych

bardzo konsekwentny i jeśli chodzi o sprawy regulaminowe to bardzo rygorystycznie do nich podchodzę. Doceniam ludzi którzy zamiast narzekania, wychodzą z pomocną ręką, więc takie zachowania będę na pewno bardzo szanował i jestem nastawiony na to, że razem będziemy chcieli budować serwer i sieć które będą stały na mega poziomie.

Na koniec, mam nadzieję że nasza współpraca będzie przebiegała w miłej atmosferze! 

Jeszcze raz Witam i do zobaczenia.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka ;d

 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.