Skocz do zawartości

VIP


daqu.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wyłączyć hełm na 1 rundę, aby inni gracze mieli szanse zabić w głowę VIP'a nie tylko z Deagle, ale również z USP-S czy Glock-18. ;)

2. 2 hejki/2 hleshe/2 Smouki dla VIP'a?

3. Możliwość wyłączenia BulletDAMAGE? może ktoś nie lubi tego, bynajmniej mnie to denerwuję. xd

4. Max hp dla VIPA tak samo jak dla gracza - 100! Jak grałem na przeciwko VIP'a i dostał za 109 z AWP, a zostało mu 1HP no krew mnie zalewała... Za tym są + jak i -, lecz to będzie wasza sprawa. ;)

5. Dodanie do menu VIP'a dodania 3 broni: FAMAS, Krowa & AutoPompa.

6. Własny skin VIP'a. (chodzi mi o sam napis "VIP" na plecach. Widziałem gdzieś taki model i było to fajne.)

Co sądzicie o takich zmianach? =D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Właściciel

1. Wyłączyć hełm na 1 rundę, aby inni gracze mieli szanse zabić w głowę VIP'a nie tylko z Deagle, ale również z USP-S czy Glock-18. ;)

A co da taka opcja na 1 rundę? :) 

2. 2 hejki/2 hleshe/2 Smouki dla VIP'a?

Przesada, już i tak chcesz chociaż hełm wyłączyć na 1 rundę.

3. Możliwość wyłączenia BulletDAMAGE? może ktoś nie lubi tego, bynajmniej mnie to denerwuję. xd

Szczerze się dziwie. xd Pierwsze słyszę aby to kogoś wkurzało. 

4. Max hp dla VIPA tak samo jak dla gracza - 100! Jak grałem na przeciwko VIP'a i dostał za 109 z AWP, a zostało mu 1HP no krew mnie zalewała... Za tym są + jak i -, lecz to będzie wasza sprawa. ;)

VIP musi mieć jakieś przywileje.

5. Dodanie do menu VIP'a dodania 3 broni: FAMAS, Krowa & AutoPompa.

W menu broni i tak są już: AWP, AK, oraz emeczka :)

6. Własny skin VIP'a. (chodzi mi o sam napis "VIP" na plecach. Widziałem gdzieś taki model i było to fajne.)

Obojętne, dla mnie wygląda to tandetnie. :P

 

Czekam na więcej opinii. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłączyć hełm na 1 rundę, aby inni gracze mieli szanse zabić w głowę VIP'a nie tylko z Deagle, ale również z USP-S czy Glock-18. ;)

Jak ktoś umie strzelać, to nawet jak VIP będzie mial hełm to go zabije. A i nie po to gracze płacą za przywileje, żeby im je odbierano.

2. 2 hejki/2 hleshe/2 Smouki dla VIP'a?

Według mnie 2 hejki to przesada, szczególnie dotkliwe będzie to dla TT, na longu ...

3. Możliwość wyłączenia BulletDAMAGE? może ktoś nie lubi tego, bynajmniej mnie to denerwuję. xd

Mi nie przeszkadza, aczkolwiek każdy może mieć swoje zdanie. Taka możliwość nie zaszkodzi.

4. Max hp dla VIPA tak samo jak dla gracza - 100! Jak grałem na przeciwko VIP'a i dostał za 109 z AWP, a zostało mu 1HP no krew mnie zalewała... Za tym są + jak i -, lecz to będzie wasza sprawa. ;)

Przecież VIPy nie mają na start 100+ HP, tylko zdobywają je za zabójstwa. Nie widzę sensu w zmienianiu tego.

5. Dodanie do menu VIP'a dodania 3 broni: FAMAS, Krowa & AutoPompa.

Famas mógłby być dodany, ale nie jest to mus. Reszta zbędna jak dla mnie.

6. Własny skin VIP'a. (chodzi mi o sam napis "VIP" na plecach. Widziałem gdzieś taki model i było to fajne.

Obojętne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na nie, dla mnie akurat to jest dobre, poza tym z usp wystarczą 2 strzały w głowe więc da się zabić :o

2. 2he? bez przesady.. 2 vipy wrzucą 4 granaty do anarchii i każdego pozabijają.. albo nawet i sam jeden vip.

3. Obojętnie, ale i tak się nie przyjmie.

4. Tutaj jestem za.

5. Nie, zbędne to. 

6. Nie. Komu to potrzebne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyłączyć hełm na 1 rundę, aby inni gracze mieli szanse zabić w głowę VIP'a nie tylko z Deagle, ale również z USP-S czy Glock-18. ;)

Stary Powiem ci tak, to nie ma sensu bo wtedy urozmaicenie dla vipa straci sens i znaczenie, Graczy ma w tym zachęcać kupno vipa :)

2. 2 hejki/2 hleshe/2 Smouki dla VIP'a?

Nie ma nawet takiej opcji, w tym mógłbym dodać ewentualnie dwa skoki dla vipa, 2 he rzucając na longa pada spokojnie 5 na raz, nie sugeruj się pluginami z innych serwerów, Tu ma być wygodnie dla wszystkich.

3. Możliwość wyłączenia BulletDAMAGE? może ktoś nie lubi tego, bynajmniej mnie to denerwuję. xd

Komuś może to przeszkadzać, w sumie byłbym na tak ale pod pewną komendą. np /dmg albo coś w tym stylu :)

4. Max hp dla VIPA tak samo jak dla gracza - 100! Jak grałem na przeciwko VIP'a i dostał za 109 z AWP, a zostało mu 1HP no krew mnie zalewała... Za tym są + jak i -, lecz to będzie wasza sprawa. ;)

Tu się zgodze.

5. Dodanie do menu VIP'a dodania 3 broni: FAMAS, Krowa & AutoPompa.

W sumie też może być.

6. Własny skin VIP'a. (chodzi mi o sam napis "VIP" na plecach. Widziałem gdzieś taki model i było to fajne.)

Jestem Na nie, dodatkowe wgrywanie modeli jest nie potrzebne, wystarczająco ze w tabeli wyników widać kto ma VIPA

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.