Skocz do zawartości

podanie na admina - FuuSho


Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid
Nick: twitch.tv/FuuSho17
Wiek:16
Link do GameTrackera z Twoim profilem: https://www.gametracker.com/player_info/index.php?nameb64=dHdpdGNoLnR2L2Z1dXNobzE3&host=193.33.176.37:27160
Twoje SteamID:76561198843670895
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: By pomóc zrobić porządek na serverze by każdy mógł grać i się świetnie bawić 
Mikrofon (TAK/NIE):tak
Czy miałeś kiedyś Admina?:nie
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: nie ale szybko sie ucze 
Akceptacja regulaminu serwera/admina oraz taryfikatora:? (TAK/NIE): Tak
Coś o sobie: Przyjemnie mi sie gra na tym serverze bardzo fajne i miłe osoby tu grają lecz nie podoba mi sie gdy ktos wbija i np wyzywa co ja tez się przyznam ze robiłem ALE nie dla kazdego.
Byłem troche toksyczny lecz się zmieniłem, jestem teraz miły dla kazdego staram sie dawac info i dac usmiech mojej druzynie. Często jak gram spotykam cheaterow i zawsze ich zglaszam administracji
Płatność:blik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - poprawiłeś swoje zachowanie, ale:

- po pierwsze uważam, że po odrzuceniu pierwszego podania powinieneś odczekać chociaż ten tydzień/dwa, żeby gracze mogli "na nowo" wypracować sobie opinie na twój temat,

- plusem na pewno są twoje godziny, których masz sporo i często widzę Cię na serwerze o różnych godzinach,

- jeśli chodzi o kwestię mikra, faktycznie info podajesz, ze sporą większością graczy raczej masz spoko stosunki,

- największy plus jaki na ten moment mogę Tobie dać to zdecydowanie fakt, iż jako jedna z nielicznych osób regularnie od samego początku zgłaszałeś "odpałów", jak widać do tej pory nikt się nie odwołał, więc myślę, że jakieś tam pojęcie masz + oczywiście godziny, o których wspomniałam wyżej, 

- chęć opłacenia składki również przemawia na plus,

Może będzie to kontrowersyjne, ale jestem za okresem próbnym na tydzień lub dwa, żeby sprawdzić, czy faktycznie nadajesz się na to stanowisko. Zwróciłam Ci raz uwagę, wziąłeś to na klatę i od tamtego czasu nie zauważyłam żądnych odklejonych zachowań z Twojej strony.

Decyzja jednak nie należy do mnie, więc zachęcam resztę graczy i adminów do wypowiedzi. :4379_ShrekStare:

  ~GL                               

  • Lubię to! 3
  • WOW! 1

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.