Skocz do zawartości

odwołanie iluzjonista


Rekomendowane odpowiedzi

Godzina i dzień nadania bana: już sporo minęło więc nie pamiętam

Opis sytuacji:  ban mi się należał,odpokutowałem swoje więc liczę na dobre serce administracji

Dowody:

Inne: obiecać nie mogę,ale postaram się być grzeczny.

  • Lubię to! 6
  • Haha 2
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, dobry chłopak o wielkim sercu, myślę że poprawi swoje zachowanie i stanie się jeszcze bardziej dobrym człowiekiem niż był 

  • Lubię to! 3
  • Haha 2

strix1337.png.fb80458a11899bd6a38e67feea118e7b.png.3102deafb427fa9c31c9ac1bf8cd078a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać mu szansę , brakuje troszku jego i myślę że chłop się poprawi 🙂mam nadzieję że coś sobie przemyślał 😁

  • Lubię to! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Srebrny Typer ME

Ogolnie zaskoczyłeś mnie mocno tym, że po takim czasie jednak napisałeś to UB. Raczej myślałem, że nie odzyskując dostępu do czatu przy ostatnim odwołaniu uciekniesz sobie od nas! No, a Ty jednak znów piszesz odwołanie  co oznacza, że zależy Ci, może w większym stopniu niż wcześniej, a może nie! Kto wie?!

Myślę, że taki czas bez nas dobrze Ci zrobił i jesteś gotowy znów z nami pisać!

Oraz, że wybaczysz mi to co napisałem wcześniej w Twojej prośbie o ub :pepeLove:

Wracaj do nas!

  • Lubię to! 3
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Ja jestem na tak.

Chce wrócić, był cały czas na forum, a więc może i by się przydała jakaś amnestia. Nie ma co patrzeć na zdanie jednego osobnika, bo w sumie się ono nie liczy.

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy poddani i oddani parafianie: 

Odkąd jeden z naszych parafian zbłądził na czatbox nastał spokój, kultura oraz wzajemny szacunek do bliźniego. Jednakże nastała również pustka i cisza, po osobie, która nie będąc zawsze zgodnym z prawem, wprowadzał ruch i momenty żartobliwe w swoim zachowaniu. Pan nasz Jezus nauczał; "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci na nią kamień". W każdym stadzie owiec znajduje się zbłąkana czarna owieczka, lecz dobry pasterz dba o wszystkie owce. Reasumując, każdemu należy się druga szansa, jednakże @ Iluzjonista  został wydalony z naszej parafii niespełna miesiąc temu. Poprzednia próba odwołania się i odkupienia swoich win była 11 marca. W międzyczasie @ Iluzjonista  odpracował pokutą swoje winy w postaci warnów. Pokrzywdzony, który prosi o wybaczenie, napisał bardzo słabe podanie odwołujące się. W związku z powyższym, jako skromny pasterz sportowych owiec sugerowałbym naszej władzy możliwość powrotu @ Iluzjonista do naszej wspólnej społeczności dnia 11 maja pod warunkiem, że będzie bacznie słuchał porad psychologicznych ekspertów tej o to parafii. 

 

Z uszanowaniem

Wasz 

@ Obi-Wan Kenobi

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Haha 2
  • Ulalala! 1

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie : to będzie się powtarzalo tydzień ok a potem to samo i znów warny i ban ja nie wierzę w jego przemianę że się zmienił sam napisał że się postara ale tak naprawdę będzie odwalał maniane cały czas napisał ładnie bo na litość chcę wziąć Wszystkich i że od kupił warny to tylko że względu że mógł dostać perma a nie że się zmienił nie ma nigdzie iść bo wszędzie ma permy na innych forach ale wielka Pani Sędzia i Pan Sędzia i wielka rada  zaceduje co z tobą zrobić ale będzie tak jak było .. Pozdrawiam 

- prośba UB nawet nie ma słowa przepraszam, postaram się być grzeczny ty masz być a nie postarać się xd 

  • Lubię to! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Też napiszę swoje żebyś kolejny raz się czepiał XDDD 
Od 11 marca nie minął miesiąc nawet, ale starasz się odkupić swoje winy 😆 
Na czacie cisza spokój, faktycznie jakoś tak kulturalniej bez Ciebie, ale nie oznacza, że lepiej! :2236_keka:
Jeżeli będziesz w stanie chociaż trochę się opanować i nie odwalać swojego fiku miku na czacie to chętnie Cię na nim zobaczę 😄 
Może coś zrozumiałeś 🙂 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Haha 1
  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na TAK

 

Chłopak o wielkim sercu, jajach trochę mniejszych poprawił się bynamniej na ts to i tu myślę że będzie pięknie. Na plus na pewno szczerość - nie obieca rzeczy której nie do końca zrobi. Odpokutował swoje więc unban mu się należy 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z zarządem sieci postanowiliśmy dać ci kolejną szansę. Myślę że weźmiesz chociaż trochę do siebie rozmowę z Administracją na ts. i teraz będzie już tylko lepiej! 
Ciesz się czatem na nowo, lecz pamiętaj o przestrzeganiu zasad i regulaminach! 

 

d2hOuwJ.png

  • Lubię to! 5
  • WTF? 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.