Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #169


Szugasz

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_2622.png.c12340d5ca09786622365eae7d8c4851.png
 

Czy naciśniesz przycisk, który sprawia, że możesz wymazać swoje jedno złe wspomnienie, ale w konsekwencji Twojego wyboru wymazują Ci się trzy dobre

 

UZASADNIENIE ODPOWIEDZI MILE WIDZIANE

 

 

sygnatura.png.cf880d54163691facaf3cba5cc7c6652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskam! Dobrych wspomnień będę miał jeszcze dużo, a myślę, że każdy ma takie wspomnienie, które dręczy i będzie dręczyć Nas do końca życia. 

 

 

sygnatura.png.cf880d54163691facaf3cba5cc7c6652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Musialabym wybrać takie, które będzie warte usunięcia tych trzech dobrych. Dobre wspomnienia też mogą być bolesne jesli dotyczą czegoś co sie bezpowrotnie utraciło.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Można to rożnie zrozumieć. Możesz poświęcić dobre wspomnienia w ramach swoistego "nowo narodzenia", ponieważ złe wspomnienie może blokować naszą pewność siebie, ambicje czy też sprawiać poczucie osaczenie, szydzenie przez społeczeństwo. Myślę, że warto się nad tym zastanowić, bo może właśnie to wciśnięcie guzika, może pomóc Nam przełamać barierę, która blokuje Nas, żeby zrobić ten pierwszy krok do przodu i w końcu poczuć wiatr w żagle.

  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie naciskam to mnie ukształtowało więc nie ma co się pozbywać złych doświadczeń. Upadamy po to żeby wstać.

  • Super! 1

szamanalpha.png.dec1d07f0711bf465011515432974921.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.