Skocz do zawartości

#2613 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

ponpyt.png.c5754487a6b9d2e9b735020c2b497e3c.png

Czy gdybyś miał/miała możliwość zagrania w Hotel Paradise lub Love Island, to czy wziąłbyś/wziełabyś udział? Jak tak to dlaczego? Jak nie to dlaczego?

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie interesują mnie takie "show". Myślę, że to co tam się przedstawia jest złym przykładem dla młodzieży, która niekoniecznie musi rozumieć jakie intencje ma ten program. Poza tym, wszyscy Ci uczestnicy to kurwiarze i kurwy xD

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo mam większe IQ niż 1 😂

  • Lubię to! 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wziąłbym, gdyż nie widzę sensu brania udziału w programach, które mnie nie interesują, tym bardziej, że ani jednego odcinka nie oglądnąłem jeszcze i raczej nie zanosi się na to. Jestem za zdelegalizowaniem programów, które ogłupiają ludzi, zwłaszcza młodzież, która często wpada w kompleksy przez osoby z showbiznesu, tudzież instagramowe modelki, których jedynym, życiowym osiągnięciem jest zdobycie popularności dzięki ładnie wymalowanej buźce i zgrabnym ciele, co jest klikalne najczęściej przez napalone stulejki, nie licząc indyjskich botów kupionych za grosze.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyjątkowo zgadzam się z @ pdUZQvI.png Borówka  i widzę, że większość mysli podobnie.

 

Plastikowi ludzie tam występują, Keny i Barbie. Plastkowi mentalnie i fizycznie (glonojady i chłopcy wysmarowani samoopalaczem) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Prawie w ogóle nie oglądam telewizji, a już szczególnie nie takie programy, więc nie dziękuję XD

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.