Skocz do zawartości

Czy naciśniesz? #170


Szugasz

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_2627.png.c84a6ba9c0a74c7779b9f17f1951b96b.png
 

Czy naciśniesz przycisk, który sprawia, że możesz naprawić relacje z wybraną przez siebie osobą, ale w konsekwencji Twojej decyzji jedna, losowa relacja ulega pogorszeniu

 

UZASADNIENIE ODPOWIEDZI MILE WIDZIANE

  • Lubię to! 1

 

 

sygnatura.png.cf880d54163691facaf3cba5cc7c6652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

To zależy jaki cel chcielibyśmy osiągnąć poprzez naprawę tej relacji. Myślę, ze nikt by nie wciskał, jeśli chodziłoby od kolegę, znajomego czy przyjaciela, ponieważ jak coś się skończyło, to po prostu tak miało być i nie ma to najmniejszego sensu wracać do tego i znów się zawieść na kimś. Sprawa wygląda inaczej, kiedy chodzi o miłość, dokładniej mówiąc o tzw. friendzone, tu wyglądałoby to trochę inaczej i myślę, że osoba która jest zakochana w drugiej osobie, która nie odwzajemnia uczucia, próbowałaby coś zmienić w tej relacji, co też by nie gwarantowało sukcesu. Myślę, że nie warto poświęcać czegoś, co jest i ma zdrowy charakter, tylko dlatego, że chcemy wrócić do przeszłości i naprawić to co się zepsuło. Nie warto dwa razy wchodzić do tej samej wody.

  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbytnio osób, z którymi chciałabym poprawić relacje, a że mam zbyt dużo do stracenia to nie naciskam przycisku.

  • Super! 1

Media_231214_202306.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

  • Super! 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Nie mam jakoś wielu relacji ogólnie, a nie chcę przypadkiem stracić takiej, która dla mnie wiele znaczy, więc wolę nie ryzykować odzyskanie poprzedniej relacji z jakąś osobą. Poza tym skoro już jej nie ma, to musiał być jakiś ku temu powód 🫠

Tak więc - nie naciskam 🙂

  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.