Skocz do zawartości

#2614 Pytanie na dziś


nicki.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Miss Wakacji 2024

wtopyt.png.c90dc9e89a93136d9f091e593cd9f18e.png

Czy miałeś/miałaś okazję korzystać z portali randkowych takich jak Tinder itp.?

Jeśli tak, czy udało Ci się tam nawiązać jakieś znaczące znajomości?

Z jakiego powodu zdecydowałeś/zdecydowałaś się skorzystać z tych serwisów – szukałeś/szukałaś randek, przyjaźni z korzyściami (fwb), czy może po prostu nowych, koleżeńskich relacji?

  • Lubię to! 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Nie, nigdy nie korzystałem z takich aplikacji i nie zamierzam. Wielu moich znajomych korzystało z tego i nie opowiadali jakoś z optymizmem o tym co ich spotkało, jak doszło do spotkania. Wiem, że różnie może się zdarzyć, jedni znaleźli miłość na całe życie, drudzy przyjaciół, ale jakoś mnie to nie przekonuje i wole stronić od takich rzeczy. 

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ja nawet nie wiem co to jest Tinder , więc nie korzystałam z takich portali 😂

  • WTF? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Korzystałam nawet z czatiterii. Kiedyś było ciężko znaleźć kogokolwiek z mojego świata,aktualnie jest to dosyć proste. Najlepsze, że przez to się tutaj znalazłam na sieci. Bo poznałam tam pewną osobę 😂

Zresztą nie ją pierwszą, nie ostatnia. Bo też spotkałam parę innych, których już tutaj nie ma. 

Szukałam przeważnie przyjaźni 😇

A co do tak typowo to Badoo i tam już randkowanie, ale że mi musi się dobrze pisać z osobą, żebym mogła wyjść, to było ich bardzo mało 😂

W późniejszym czasie zrezygnowałam z tego, bo w okol mnie było pewno różnorodnych osób. 😇

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie korzystałem.

//

*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta odjebany  ...
*DEAD* Hrabia Monte Christo :  fryta  odpalona  kurwa  na  1000 procent

//

[VIP] yoroshi ~~ : ten fryta to pojebany co wejdzie to opor.

//

[Gold Nova I] Turrok: fajnie odpalony jestes 😄 przez sciane nie widzac mnie dajesz mi glowe

[Gold Nova I] Turrok: niezle ci celownik lata xd
'Turrok' dostal bana na '4 tygodni i 2 dni'. Powod: 'Aim'

//

rsXMaby.jpg.e690845cf68d626f32c344e35b0c0148.jpg  FB_IMG_1567514810098-01_Easy-Resize.com-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie i nie mam zamiaru. Znajomi proponowali że mi założą konta na tych gownach ale to nie dla mnie. 

 

Mam znajomych którym się uda i też mam znajomych co im to zrujnowało życie. 

 

To nie karty dla mnie.

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak ma coś przyjść to samo przyjdzie. Bez technologii i całych tych aplikacji. Nie używałem i nie użyje. 

 

 

sygnatura.png.cf880d54163691facaf3cba5cc7c6652.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałem i nie widzę nic złego w korzystaniu z takich aplikacji. Kwestia myślenia i intuicji, a nie pisania do byle kogo, a później płacz, że nie tak to sobie wyobrażałem/am. To, że ludzie mają problem z filtrowaniem czegokolwiek w Internecie to fakt, i to przykry, bo Internet jest potężnym źródłem wiedzy, ale również informacji nieprawdziwych, a problemem jest to, że większość osób nie umie odseparować prawdziwych informacji od fałszywych, a później powiela głupoty wyczytane z 5 minutowych artykułów i również to wpływa na filtrowanie osób na takich aplikacjach - większość robić tego nie umie, a pierwsze skrzypce w doborze osoby do rozmowy jest zdjęcie, które nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tindera nie, ale z czaterii i gg sie korzystało niekoniecznie pod kątem randkowym, ale z paroma osobami pisalam dłuższy czas.  No i chlopa swojego, aktualnie prawie byłego poznalam w cs jakies 6 lat temu 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Korzystałem i nadal mam Tindera na telefonie, ale odpalam go bardzo rzadko - tylko jak mi się strasznie nudzi i nie mam co robić XD

Nie nawiązuje tam nawet żadnych relacji, bo mi się nie chce w sumie :XD:

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.