Skocz do zawartości

Błąd, forum, sygnatura


Los Kos

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dzieje, że normalnie wklejam zdjęcia/gifa z discorda i mi się usuwa po jakimś czasie. Zostaje tylko link, który prowadzi donikąd tak naprawdę.

Czy to wina discorda czy kwestia zmiany czegoś na forum, bo kiedyś tak nie było. 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to wina Discorda. Coś czytałem na ten temat, że zdjęcia są przechowywane pod jednym linkiem przez 24h, ale nie wiem ile w tym racji jest, że dokładnie to taki czas i o to chodzi, bo nie sprawdzałem. Potem przy udostępnianiu odnośnika generuje się nowy adres. Podobno dla lepszego zabezpieczenia zdjęć wysyłanych poza Discorda.

 

A czemu nie wrzucisz sobie tego po prostu na imgura i skopiujesz wtedy link do gifa, zamiast się męczyć z Discordem co chwilę? 😄

 

@ Los Kos  znalazłeś rozwiązanie problemu? 😄

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wydaje mi się, aby to było przez forum, ale nie miałem takiego przypadku, więc ciężko mi cokolwiek doradzić. Zalecam korzystanie z naszego hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie znalazłem

W dniu 14.04.2024 o 10:13, brvtal napisał(a):

@ Los Kos  znalazłeś rozwiązanie problemu? 😄

 kwestia tego że chciałem się dowiedzieć o przyczynie problemu i czy leży ona po stronie forum, dowiedziałem się, więc temat do zamknięcia, dziękuję. 

  • Lubię to! 1

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DW5Kky2.png

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.