Skocz do zawartości

#2633 Pytanie na dziś


Borówka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

niepyt.png.32af7db860d06ad0e8bc035b9cab896f.png.57fe3bc88be4774a869ab1ae59827421.png

Co myślisz o niedzielach handlowych? Dobrze, że są wyznaczone takie dni czy lepiej byłoby jakby w każdą niedzielę były czynne sklepy?

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak za starych dobrych czasow, niedziele handlowe bo nigdy nie wiadomo co kiedy sie zjebie i kiedy bedzie trzeba do sklepu jechac

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda niedziela powinna być handlowa, tak jak było kiedys, tylko moze lepiej płatne niz normalne dni. Pracownicy stacji benzynowych pracują.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakoś się tak przyzwyczaiłem już że niedzielę niehandlowe i jakoś to hula w sumie 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, by każda niedziela była "handlowa". Czasem się pracuje od pon do sob (od 7 do 17, a 10h fizycznie, plus pod chmurką, może człowiek zmęczyć) i nie ma się w tygodniu czasu, by zrobić głupie zakupy, a do tego dochodzą inne obowiązki.  Oczywiście niedziela handlowa jak i godziny otwarcia sklepów powinny być wolne i bez odgórnych/państwowych przymusów. Chce ktoś pracować w niedzielę, niech pracuje. Z tym, że żeby była to czyjaś indywidualna sprawa, a nie jest zmuszany(a),  że ma pracować, lub nie pracować.

  • Lubię to! 1

dranzer1.png.3542687d78b1cc3f9a050c52920997cc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Podpinam się pod wypowiedź @ Dranzer  - również byłbym za tym, by wszystkie niedziele były handlowe, bo ja sam nie raz miałem potrzebę coś kupić w niedzielę, a nie było takiej możliwość. Oczywiście tak jak Dranzer pisał - godziny pracy ustalone przez każdy sklep tak jak chcą + mogliby przyjść Ci pracownicy, którzy są chętni w ten dzień robić, może nawet z większym wynagrodzeniem i by pasowało. Sklep przecież coś zarobi wtedy :ok:

  • Lubię to! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.