Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE] Podanie Luuliguzman


TytaaN_HEADHUNTER

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Krystian
Nick: LUULIGUZMAN
Wiek: 15.5
Link do gametrackera:  http://www.gametracker.com/player/LUULIGUZMAN/91.224.117.74:27395/  TAK WIEM MALO.. ALE NAPRAWIE :)
Link do banid-a: http://banid.pl/kto?to=0:0:192187291
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Na serwerze gram może i bardzo krótko. Ale go dobrze znam. Gralem tutaj pare miechów temu i gdybym pamiętał hasło do mojego starego konta miał bym z 35h przegrane. Wiem,że i tak będziecie na nie Ale no cóż. Na serwerze jest bardzo dużo podejrzanych jak i odpalonych graczy. Chciał bym temu zaradzić. Na serwerach spędzam po 2-4h. Tutaj będę spędzać również tyle, nawet gdy nie dostanę admin ;/ Mogę wam to obiecać ! :"D Ogólnie to na nicku TYtan head hunter mam z 2-3h przegrane. Ale słabe staty xd Więc proszę o wyrozumiałość
Mikrofon(TAK/NIE): Tak
Czy miałeś kiedyś Admina?: Tak
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: TAK
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 8
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): TAK
Coś o sobie: Jestem miłym i dość dobrym graczem w csa. Wiele osób mnie przezywa od cheaterów, nie grałem nigdy na odpale. Chce wam pomóc z odpałami
Płatność: SMS/PSC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym:

 

-na serwerze brakuje adminów, a odpałów jest cały czas pełno

-niby ma te 15 lat, ale jak się z nim rozmawia, to szczerze mówiąc, nawet tego nie czuć

-znajomość komend też ma na całkiem dobrym poziomie :P

-na koniec mogę dodać, że jest składka xd 

 

Jeszcze raz, jestem za okresem próbnym, gdzieś tak z 2 tygodnie. Będzie się dobrze spisywał, to zostanie, nie to wyjazd. 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym :D

 

- niby 15 lat a zachowuję się jak dorosły 

- Widać determinację w nim 

- Zawsze to jakaś dodatkowa para rąk 

Dajmy Szanse Młodszym :P chyba mnie nikt nie zabije że się wypowiedziałem :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe strony podania:
-Godziny spędzone na serwerze to zaledwie 2h28min. [Jak mogłeś dobrze poznać serwer?] 
-Słaba aktywność na forum, jesteś z nami od 3 sierpnia, a pierwszy raz Cię widzę. 
-Nie obchodzą mnie czasy dawne, a teraźniejsze, to że grałeś parę miesięcy temu Cię nie usprawiedliwia. 
-Piszesz, że znajomość amxx to 8/10? Udowodnij mi to, bo coś ciężko uwierzyć mi, że umiesz sprawnie obsługiwać FTP, wgrywać pluginy oraz, że umiesz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.
Dobre strony podania:
+Steam. [To się teraz ceni, gracze widząc admina ze steam, czują choć troszkę respektu]
+Wiek. [Twoja dojrzałość nie odpowiada wiekowi]
+Determinacja. [Tego często brakuje, oby się nie wypaliła]
+Płatność. [Jest bardzo potrzebna]
+Obsługiwałeś już menu admina. [Wiesz co i z czym się je, więc poradzisz sobie w trudnych sytuacjach]
Reszta: Twoje słowa, które pisałeś w podaniu nie mają pokrycia z prawdą. Konto na forum od dłuższego czasu, a postów 3. Uaktywnij się!
Mój werdykt: Nie przekonałeś mnie swoim podaniem, chciałbym byś pokazał swoją determinacje na forum oraz w grze. Obiecałeś mi, że nawet gdy Twoje podanie zostanie odrzucone będziesz grywał na serwerze oraz przesiadywał na forum, zważaj na słowa. Mimo to wszystko masz moje TAK 
Chcę zobaczyć Twoją aktywność i zaangażowanie, nie zawiedź mnie i swojego honoru, ponieważ padła tutaj obietnica. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, człowieka nie znam, aczkolwiek słyszę dużo pozytywnych ocen. 

Potrzeba nam adminów, cały czas mnie wołają na serwer bo odpały grają, a też chcę czasami odpocząć(biegam z jednego serwera na drugi). ;) Jak się nie sprawdzi to zawsze można usunąć rangę takiej osobie, nie szkodzi dać mu szansy. Steam jest więc będzie z nim jakaś komunikacja, na pewno jest lepszym kandydatem na admina, niż NonSteam, który siedzi więcej na forum i gra u Nas dłużej na serwerze. Tyle z mojej strony. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-GT

- Aktywność na forum

- Nie widzę cię na serwerze

- Konto pod podanie

+ Wiek

+ Mikro

+ Składka

Jestem za a nawet przeciw . Popraw aktywność na forum i na servie odzywaj się częściej . Nic nie szkodzi dać mu okres próbny :) , jak się wykaże to zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się rozpisywać :) Okres próbny wszystko pokaże, jak będziesz się dobrze spisywał to zachowasz admina, a jeżeli odwrotnie no to chyba nie muszę tutaj komukolwiek tłumaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.