Skocz do zawartości

Co myślisz o osobie nad Tobą?


Pyskata

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

@Student lovelas formuowy, wyrywa każdą dziewczynę - a tak ogólnie to spoko koleś, fajne felietony pisze, które dość często mi się czytać nie chce :D

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE MI SIĘ TRAFIŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wchodzę do tej gry, tylko dla tego posta!

Zacznijmy od początku.

Imie "Sylwia" pochodzi z języka łacińskiego "Silvius" i oznacza: leśny, dziki, żyjący w lesie. 
No i taka jest tutaj nasza Sylwia. Dzika! Nie chodzi tutaj, że jest jak dzik, ale o jej porywczy charakter i podejście dożycia. 

Pozwoliłem sobie ściągnąć z internetów, znaczenie imienia "Sylwia" co ciekawe, na wielu stronach internetowych było bardzo podobne
""Sylwia jest energiczną choleryczką, o szybkich reakcjach. To bardzo aktywna kobieta, która nie może długo usiedzieć w miejscu. Angażuje się całym sercem we wszystko, co robi i chętnie zapala się do nowych pomysłów oraz inicjatyw. Wydaje jej się, iż ma coś do przekazania światu. Niestety często to słomiany zapał, a trudności ją zniechęcają. Mimo to jest pełna nietypowych rozwiązań, a życie w jej towarzystwie nigdy nie jest nudne. Lubi też marzyć, ale nie popada w sentymentalizm – to realistka. Z reguły pozytywnie patrzy na świat, chociaż nie do końca mu ufa. Jest samodzielna i niezależna, przez co często zmienia otoczenie oraz znajomych. Rzadko miewa przyjaciół na całe życie. Za Sylwią trzeba umieć nadążyć.""
 

Uważam, że ten opis Jej imienia, dobrze przedstawia jej osobę. Ale jak głosi ostatnie zdanie : trzeba umieć za Sylwia nadążyć. Oj tak. Kiedy ma swoje dni lepiej nie podchodzić, bo 

oberwie Ci się rykoszetem, BA! oby tylko rykoszetem, podobno mniej boli! Dobrze, się z nią gra w gre! strasznie się przywiązuje! jestem pewny, że nie przeczyta tego do końca bo jej się nie chce!

troche leniwa, ma swoje zdanie, ale jest pobudliwa co napisałem wyżej. 

Mógłbym jeszcze pisać ale bym musiał dać tekst do korekty do właścicielki imienia! 
nie mogę też więcej pisać, bo ide do pracy! :/
Pozdrawiam

  • Lubię to! 2

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Królik mutant, ma pożywkę ze wszystkich kłótni które się toczą na SB zajadając przy tym popcorn.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wielki podrywacz i bajerant, a do tego dla mnie jest niemiły i chyba mnie nie lubi. :v

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza Administratorka sieci, lubię z nią plotkować o wszystkim i niczym (ach te babskie problemy) :D

Poza tym ma wspaniały charakter, i za dobre serduszko - same superlatywy mogłabym tutaj wymieniać. :P

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.