Skocz do zawartości

Odwołanie od czat nie winny Ban Sova


Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Od paru dni obserwuje Twoje zachowanie na czacie i nie wydaje mi się, aby to były żarty a w pewnych momentach są to prowokacje. A potem jak zawsze chcesz, aby wszyscy byli winni tylko nie Ty.

No chyba, że ja źle odbieram różne rozmowy, więc prosze WYPROWADŹCIE mnie z błędu. 

  • Lubię to! 3
  • WTF? 1
  • Super! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź tam gdzie psy śpią, cały czas tylko prowokujesz każdego. Myślę, że permanentny ban na chat, byłby wybawieniem dla każdego.

 

@ Sova dla każdego będzie zbawieniem jak znikniesz z tego forum akustyczny typie. Myślisz, że jak przez Twoje orzeczenie o upośledzeniu możesz wszystko to się grubo myślisz. Spokojnie można porobić screeny i podać Cię tam gdzie trzeba. To że robisz na "ochronie" to nic nie znaczy, mam dzieję, że ktoś kiedyś przejrzy i ten gaz którym straszysz wsadzisz sobie do dupy. Pilnuj się i pamiętaj, bo możesz szybciej wylecieć niż Cię przyjęli 🙂

  • Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 2

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ban słuszny zdecydowanie. 

Jak był iluzjonista to na siłę próbowałeś powiedzieć, że on zawsze jest ten zły, a potem sam znowu prowokowałes. 

Ubliżanie osobom, że ktoś jest "czarownicą" i itp, może nie być niektórych nie miłe, a wręcz  przeciwnie, zastanów się czasem, co Ty piszesz na tym czacie. 

 

Zmieniłeś nick i udajesz, że to nie ty. 

Jeżeli chcesz sobie robić jaja, udawać ofiarę ciągle to nie tutaj. 

 

@ Malinaa. ma rację. 

Jest wiele sytuacji na które przymyka się oko, ale aktualnie jest tego już za dużo. 

A dzisiejszym zachowaniem, widać, że chcesz się popisać. 

Powodzenia

 

 

@ Sova skończ się kompromitować. Przyjmij bana na czat 

 

@ Sova Ludzie są różni. Ciebie np. rusza jak się z Ciebie naśmiewają bezosobowo i to zgłaszasz. Innych może urazić słowo "czarownica", każdy ma swój nick, a nie jakieś przezwiska. Nie tłumacz się po raz kolejny głupio.

 

@ Sova   radzilabym Ci skończyć głupie dopiski, bo skończy się dla Ciebie to nie tylko blokada, ale też i warnem. Życzę ci miłego wieczoru 🙂

A obrażać możesz sobie przyjaciół/znajomych/rodzinę, bo na nie jestem w żadnym stopniu koleżanka. 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Malinaa. napisał(a):

Od paru dni obserwuje Twoje zachowanie na czacie i nie wydaje mi się, aby to były żarty a w pewnych momentach są to prowokacje. A potem jak zawsze chcesz, aby wszyscy byli winni tylko nie Ty.

No chyba, że ja źle odbieram różne rozmowy, więc prosze WYPROWADŹCIE mnie z błędu. 

teraz całe forum z linczowanie mnie jaki ja jestem ten zły  hahaha teraz wszyscy brak Ub !!! tylko to potraficie a głosowanie serwera kto głosuje kto udziela się rozwijania tematów itp że trochę ktos zle odbiera moje słowa czy niby prowokacje ale do tego bana się nie przyznaje się i teraz kazdy napisze na nie  xd   

  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Ban słuszny zdecydowanie. 

Jak był iluzjonista to na siłę próbowałeś powiedzieć, że on zawsze jest ten zły, a potem sam znowu prowokowałes. 

Ubliżanie osobom, że ktoś jest "czarownicą" i itp, może nie być niektórych nie miłe, a wręcz  przeciwnie, zastanów się czasem, co Ty piszesz na tym czacie. 

 

Zmieniłeś nick i udajesz, że to nie ty. 

Jeżeli chcesz sobie robić jaja, udawać ofiarę ciągle to nie tutaj. 

 

@ Malinaa. ma rację. 

Jest wiele sytuacji na które przymyka się oko, ale aktualnie jest tego już za dużo. 

A dzisiejszym zachowaniem, widać, że chcesz się popisać. 

Powodzenia

Hahaha  żałosne nikogo nie prowkowałem z iluzionistą gadaliśmy tylko nie było kłotni 😄  xd  ja go nie prowokowałem  , Czarownica to nic takiego jak małpa czy itp  hahah  Ps Anka teraz ty jesteś czarownica i Malina xd jak na to się obrazacie hahah xd śmieszne żardobliwie odezwać się do kobiety  xd a nie obrażać  czy dokuczać  xd  chyba mnie nie znacie ze tak mam lubie takie słowa Anka ty tez małpa własnie jesteś za notatkę !! 

Edytuj poprzedni post, kolejny +1

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Ban słuszny zdecydowanie. 

Jak był iluzjonista to na siłę próbowałeś powiedzieć, że on zawsze jest ten zły, a potem sam znowu prowokowałes. 

Ubliżanie osobom, że ktoś jest "czarownicą" i itp, może nie być niektórych nie miłe, a wręcz  przeciwnie, zastanów się czasem, co Ty piszesz na tym czacie. 

 

Zmieniłeś nick i udajesz, że to nie ty. 

Jeżeli chcesz sobie robić jaja, udawać ofiarę ciągle to nie tutaj. 

 

@ Malinaa. ma rację. 

Jest wiele sytuacji na które przymyka się oko, ale aktualnie jest tego już za dużo. 

A dzisiejszym zachowaniem, widać, że chcesz się popisać. 

Powodzenia

 

 

@ Sova skończ się kompromitować. Przyjmij bana na czat 

 

@ Sova Ludzie są różni. Ciebie np. rusza jak się z Ciebie naśmiewają bezosobowo i to zgłaszasz. Innych może urazić słowo "czarownica", każdy ma swój nick, a nie jakieś przezwiska. Nie tłumacz się po raz kolejny głupio.

nie przyjmuje bana na czat bo nic nie zrobiłem i mam honor mam swoje zdanie \!!!  

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Twoje odwołanie wygląda tak:

- wyciąganie prywatnej sprawy z Maliną na forum (płacz o bana na FB)
- brak kultury

- dalsze łamanie regulaminu

- groźby XD

 

Ode mnie krótko i bez zbędnego pierdzielenia - blokada powinna zostać, żebyś miał jakąś nauczkę za swoje zachowanie, którego nie widzisz.

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 1
  • Super! 1

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

#zamykam aby nie było głupich edycji i akcji. 

 

@ Malinaa.  Czekamy na ostateczną decyzję

@ Sova  odpocznij i skończ. Jeżeli coś się powtórzy kolejne będą warny. 

Masz bana na czat perma.

Dostałeś 3 warny za swoje zachowanie, lepiej odpuść. 

  • Lubię to! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.