Skocz do zawartości

Dołączenie JailBreak


Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: Coś o mnie? Niedawno się witałem z wami więc, wydaje mi się że nie będę was zanudzał skąd pochodzę czy też ile to mam lat. 
  • Drugi Właściciel: @ Synaptic
  • Inni Opiekunowie: @ Avenor  @ Tomek1998
  • Typ Serwera: Jailbreak
  • Ilość Slotów: 26 na początek, gdy będzie potrzeba zwiększe do 32
  • Link GameTracker/Tsarvar: https://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.236:27015/
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Ładna sieć, do tego nie posiadacie takiego moda a ten mod na pewno przyciągnie nowe osoby na forum. Od razu uprzedzając wasze pytania odnośnie reklamy, start serwera jest wyznaczony na jutro (godzina 15, wtedy ruszy reklama). Podanie piszę za zgodą @ Malinaa. gdyż chciałbym prosić o obecność przy starcie osoby które będą mieć czas, czym nas więcej tym lepiej! 🙂 
  • Serwer jest nowy, dlatego dla każdego gracza przez pierwsze kilka dni jest darmowy VIP 😆
  • Kontakt: Steam, GG, Forum, TS
  • https://steamcommunity.com/profiles/76561197965594082/
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: Do konkursów, nie ma problemu 🙂
  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2

ZFzKAeO.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak 🙂
+ Nie mamy takiego moda, a jak mieliśmy to niestety nie wychodziły 😞 

+ Podpięcie do konkursów 

+ Wychwalanie sieci zawsze na plus XDD 

  • Haha 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to napiszę to tak:

+ Sama paczka wygląda obiecująco .

+ Mod który jest w stanie przyciągnąć paranaście osób. 

+ Pokaźna ekipa. 

Jestem jak najbardziej na tak.

Powodzenia 

  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zgłoście się do @ Junior Administrator bądź @ Administrator w celu podania szczegółów i stworzenia działu.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.