Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Może wasze pomysły?


Karko85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Premium

Ogólnie jak wiecie nowo przybyły serwer jb zmienił mod na DD2 v3, lecz czy macie jakieś swoje oryginalne pomysły by wyróżnić ten serwer od reszty? nawet abstrakcja coś czego nie widzieliście, mogę napisać wszystko, lecz musi być to oryginalne ❤️ dawajcie znać czego wam brakuje!

  • WTF? 1

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Proponuję nie zmieniać moda co 2 tygodnie :FeelsOkMan:

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Jakby to nie mój zamysł, ja się tylko dostosowuje 😉

 

Tak czytam i czytam, napiszę do właścicieli [pewnie jako jedyny mam z nimi kontakt cały czas xd] 

Zombie mod? Gun Game? Co zaproponować?

Też bym wolał zabrać się za coś, zrobić to i żeby stało bez żadnych zmian 😉 

 

Okej, w takim razie decydujcie, wtedy prześlę konkretną i już stałą propozycję do ekipy 😉 

K4Bum ,

Używaj opcji " edytuj" zapobiegasz tym większy spam. Wiadomości połączyłem. 

  • Lubię to! 1

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Leczenie i urozmaicenie w GoMod

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Zmiana moda akurat bez sensu. Mamy dwa inne DD2, a ten 3 jest podobny do tych 2. 

Lepiej byście ogarnęli jakiegoś csgomoda lub coś z tych rzeczy i abyście nie zmieniali co chwilę modów, bo inaczej było gadane 😄

Zła decyzja jak dla mnie. 

Powodzenia. Stawiajcie na coś oryginalnego, a nie ciągle to samo wszędzie 😛

  • Ulalala! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest Zombie modów, basebuilder itp, a widać, że cieszą się popularnością
Dobrze postawiony ze strony technicznej, dobra reklama i jest szansa przebicia się, moim zdaniem
 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeżeli mam być  szczery to nie widzę racji bytu kolejnego urozmaiconego dd2 Tym bardziej że był tu już TRZECI dust i jakoś nie pociągnął a miał podobne udogodnienia. Jeżeli miał bym być już jakiś kolejny dust to tylko CLASSIC, bez vipow, rs'ow antyrashu czy tez obrażeń.  Ewentualnie postawcie na moda 'GUN-GAME', mało jest tego teraz a można z tego zrobić całkiem dobry serwer. Wiem to dobrze bo sam miałem taki serwer x lat temu. 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zombie mod ciekawa sprawa pod warunkiem, że ma się na niego dobrą unikalną paczkę bo nie sztuką jest teraz znaleźć x paczek z backdoorami gdzie połowa pluginów się sypie ja bym najchętniej sobie zagrał na jakimś dobrym cod modzie 201 bądź 401 ale to już zależy od was co postanowicie, bo jak moi poprzednicy DD2 #3 zwyczajnie nie wypali, ewentualnie możecie jeszcze sobie postawić serwer 4fun jakim jest deathrun. 

 

 

  • Lubię to! 1

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcecie zmieniać moda to polecam DeathRun 

 

https://discord.gg/m7Weba5HjG

It's a sick sad world...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.