Skocz do zawartości

#2656 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

Gość

jeździłem rowerem po osiedlu i nagle nabrałem takiej prędkość że nie mogłem się zatrzymać i wjechałem w blok i się obudziłem xDDDD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goniła mnie policja bo bylem poszukiwany 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było to kilka dni temu, a zapamiętałem sen ze względu na fakt, iż śniły mi się piękne dwie niewiasty @ nicki.  i @ Amaryllis  oraz przystojny młodzieniec @ Stary w betoniarce , z którymi stworzyliśmy czteroosobowy dream team w moim byłym zakładzie pracy. Sen był dziwny i zapamiętałem jedynie to, że dostałem kopa w krocze od @ Amaryllis , ale nie wiem za co. Generalnie sen był bardziej w stylu „przyjacielskiego spotkania”, tzn. posiedzieliśmy, pośmialiśmy się, beczkę pokręciliśmy, tylko ten kopniak ni z gruchy ni z pietruchy, no ale może sobie zasłużyłem, a tak to ogólnie bylo git. Chyba piwo piliśmy też. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Śniło mi się, że Neko (moja Kotka) wskoczyla na lozko jak spalam i byla zakrwawiona. Po tym od razu sie obudziłam i patrzyłam gdzie są koty. 🥲

  • WOW! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Pogrzeb mojej prababci

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam xd 

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej coś takiego, że byłam kimś w rodzaju dziewczyny ze wsi i uciekałam w samej piżamie przed dwoma typami przez pole kukurydzy czy czegoś 😂

  • Haha 1

Media_231214_202306.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.