Skocz do zawartości

[#29 W OGNIU PYTAŃ] F0cuS - ADMIN JB/DD2#3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

wogniu9.png.327573661a504d663ee962dbc7c1999a.png

Wcześniej kolega był adminem na JB. JB zmieniło się na DD3#3

@ F0cuS ODD2 #3

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś na serwer JB i jak wspominasz swoje początki? 

 Pierwszy raz zagrałem na JB jakoś w 2020r. i tak jak wydaje mi się każdy nie rozumiałem o co chodzi jednak jak na tamten czas ludzie byli wyrozumiali i tłumaczyli co robić dzięki czemu byłem wstanie dość szybko zrozumieć wszystko.

 

2. Jakie nawyki jako admin posiadasz podczas przesiadywania na serwerze?

Staram się pozwalać na wiele graczom oczywiście są granice, ale jeśli sytuacja tego wymaga to wtedy podchodzę do niej z powaga.

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania adminem na serwerze?  

Jeśli chodzi o teraz to nie składałem podania a dostałem propozycje od @ dope. .szukał on osób którym będzie mógł powierzyć opiekę nad serwerem i bardzo się cieszę że dostałem taką możliwość.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś po przyjęciu na stanowisko na admin i dlaczego?

 Najbardziej bałem się ze nie sprawdzę się jako admin i nie spełnię oczekiwań innych.

 

5. Co jako admin chciałbyś w sobie zmienić lub poprawić?

Nic

 

6. Jakie odczuwasz różnice między byciem adminem, a graczem danego serwera? 

Jako gracz nie posiadasz odpowiedzialności która na ciebie spada po objęciu stanowiska admina myślę ze to jest największa różnica.

 

7. W jakich momentach jako admin odczuwasz presje ze strony graczy i jak sobie z tym radzisz?
Największa odczuwam wtedy gdy nikt mnie nie słucha lub nie bierze na poważnie i dalej robi sobie wtedy co chce, nie jestem skłonny do karania ale jeśli ktoś mimo moich upomnień dalej lamie regulamin to wtedy nie mam innego wyjścia jak go ukarać.


8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Myślę że opanowanie większej ilości graczy która jest na serwerze po prostu jest ciężko gdy jest się jedynym adminem na powiedzmy 20 graczy.


9. Co najbardziej Cię wkurza na serwerze jako admina  i co jest tego powodem?  
Brak szacunku do administracji i lekceważenie ich.


10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu admin i dlaczego to?

Ma się wieksze możliwosci twoje zdanie jest branie pod uwage jako pierwsze i mysle ze ogolnie wladza na serwerze xd

 

11. Jakie miałabyś rady dla początkujących admin, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na JB?

Nie dawać sobie wchodzic na glowe pamiętać o tym ze to od ciebie zalezy jak ludziom bedzie sie gralo

 

12. W jakich sytuacjach karanie graczy przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Staram się nie banować jest to raczej ostateczność najczęściej upominam jednak wszystko zależy od tego co ktoś zrobił

 

13. Czego się nauczyłeś dzięki pełnieniu tej funkcji?
Cierpliwości oraz sumienności 

 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na serwerze?

to ze mi zaufano i powierzono taka odpowiedzialność. 


15. Czy myślałeś o zostaniu właścicielem, bądź opiekunem serwera?  
Nie, jest to za duża odpowiedzialność i trzeba posiadać duże doświadczenie nie byłbym wstanie się podjąć takiemu zadaniu.

 

16. Nie każdy był admin i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na serwerze?

Głownie trzeba sie przygotować na to ze będzie się musiało poświecić trochę swojego czasu żeby wchodzić na serwer aby utrzymywać porządek traktujemy każdego gracza równo nie faworyzujemy także duża aktywność na forum.

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać admin serwera? 

być odpowiedzialnym to na pewno i sumienność otrzymujesz 

 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas sprawdzania podejrzanego gracza?

Najczęściej zwracam uwagę na to w jaki sposób się zachowują i zazwyczaj jest tak ze reagują agresja na to jak spytam o to dlaczego to zrobili wtedy juz wiem ze jest cos nie tak.

 

19. Jakim admin jesteś?

Uważam że jestem dobrym adminem jednak wiem że nie potrafię wszystkiego i dalej staram się uczyć.


20. Masz możliwość przekazania kilku słów do graczy serwera. Co byś im powiedział?

Przytoczę słowa które powiedział mi kiedyś śp. dziadziu: ,,Skup sie na tym co robisz nie patrz za siebie a na pewno osiągniesz swój cel"

 

 

  • Lubię to! 6

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny wywiad, czekam na więcej:)

  • Lubię to! 2

ZFzKAeO.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.