Skocz do zawartości

#2666 Pytanie na dziś


Szugasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Lepszym pytaniem by było co mnie ostatnio nie zdenerwowało 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umm byłem 2 dni temu na koncercie Malika na dniach Głogowach i byłem tam z dwoma koleżankami.

Malik już skończył i ludzie powoli wychodzili to poczekaliśmy sekundkę, żeby trochę mnie ich było i mieliśmy już lecieć, to jedna koleżanka mówiła żebyśmy zostali jeszcze bo tam taka "dyskoteka" albo inaczej "stypa" jeszcze była.

Mówimy że nie że zawijamy, bo jednak trzeba jeszcze wrócić 30 minut samochodem do domu, to mówiliśmy jej żebyśmy poszli a ona księżniczka zasrana uparła się, że chce zostać to uj

Ona została, a my po prostu później chwile czekaliśmy przed bramą wejściową i dzwonimy do niej a ona że się zgubiła... tępa dzida nie potrafiła za ludźmi iść do bramy głównej...

Później coś pierdzieliła głupoty, że niby nie słyszała nic jak mówiliśmy jej że idziemy.. ogólnie to z nią na pewno przestaje wychodzić. 😈

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

A taki Zbyszek mnie wkurwił 

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Chyba kot jak mnie obudził przed 5 bieganiem po łóżku xD

xDSYJ0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.