Skocz do zawartości

Rekrutacja Blacklisted 1/2017


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

 
Wzór podania:

Cytat
Nick:
Wiek:
Data rejestracji na forum:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

Szukam jednej bądź dwóch osób na stanowisko BL

 

Szukam doświadczonych osób, które są aktywne na forum.

 

Podania można składać do 07.01.2017

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: vequu
Wiek: w tym roku upragnione 18 
Data rejestracji na forum: 28 Marzec 2k16
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:Myślę, że sporo ostatnio 
Doświadczenie w ocenianiu: Nie muszę chyba nikomu o tym mówić - byłem już tutaj BL 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie 
Dlaczego Ty?:Chcę wrócić na stare śmieci  Myślę, że wcześniej radziłem sobie całkiem dobrze, ale przez głupie zamieszanie zrezygnowałem. Mam nadzieję, że będę miał okazję na poprawę. 
Coś od siebie: Napiszę to samo co w podaniu o admina   Sylwek, mam 17 lat, ale to już wiadome  Na co dzień trenuje w Salosie Szczecin, gdzie też się uczę  (mam na myśli w Szczecinie)  Na ogół pochodzę ze Świnoujścia   

  • Lubię to! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GlVQQ6K.png

Nick: Wąski, na serwerze z dopiskiem TDW
Wiek: 20 lat
Data rejestracji na forum: Osiemnasty grudnia
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 4-6 godzin na komputerze + czas spędzany na telefonie.
Doświadczenie w ocenianiu: Przykro mi, ale nie bawiłem się nigdy w żadne BL. Posiadam doświadczenie związane z rozpisywaniem dem i nagrań hltv, gdyż  do władzy na sieci dorwałem się ciężką pracą na bliźniaczym stanowisku. Jako Administrator sieci otrzymałem w zakresie obowiązków opiekę nad rangą AntyCheat. 
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem, posiadam zarówno doświadczenie z obsługą jak i strefą techniczną.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na waszych nie.
Dlaczego ty?: Oferuję doświadczenie, aktywność i skuteczność. Zawsze przydatna jest umiejętność załagadzania, bądź rozwiązywania konfliktów w  tematach. Przylazłem tu i będę siedział, więc chcę na rzecz sieci przeznaczać jak najwięcej pracy, a pracować umiem i lubię. 

Coś od siebie: Od siebie dodam, że nick to najgłupszy punkt tego wzoru, a żadna osoba zbanowana przeze mnie za czity nie została odbanowana.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: gtx
Wiek: Dawno dorosły. 
Data rejestracji na forum: 31 marzec
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: To zależy, teoretycznie forum mam odpalone cały dzień, a co jakiś czas sprawdzam co się dzieje, co nowego.
Doświadczenie w ocenianiu: Myślę, że jakieś tam mam, kilka dem w życiu już oceniłem, jeśli chodzi o ssy to tak samo.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Owszem
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie
Dlaczego Ty?: Dobre pytanie, jestem tutaj na forum prawie od początku, konto założyłem dwa dni po Sylwii, można powiedzieć, iż za jej pośrednictwem, a że była wcześniej na randze u mnie na sieci, to zawitałem. Lubię oceniać dema, robię to od naprawdę długich lat, to już raczej nawyk i przyjemność niż jakaś tam praca, zarówno dema z 1.6 jak i go.
Coś od siebie: Troszkę porozmawiałem z pewnymi osobami i ogólnie ciesze się, iż tutaj jest taka, a nie inna atmosfera oraz, że w tej społeczności słowo faworyzacja jest kompletnie obce (czyli nie ma tego), nic więcej do dodania nie mam.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejmuję decyzję bez testowania, ponieważ złożyły podania osoby, których już możliwości znam lub zdążyłem poznać. 

Podjąłem decyzję patrząc na doświadczenie, aktywność jak i sam charakter osoby, z którą chciałbym podjąć współpracę.

Osobami, które wybrałem i chcę dać im szansę są @gtx oraz @vequu. Gratuluję! :) 

 

Po adminów i konta do bans'ów zgłoście się do opiekunów serwerów. 

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.