Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Nowa ranga funkcyjna


Darknesss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! 

Przybywam do was z propozycją dodania nowej rangi funkcyjnej, która zajmowałaby się promowaniem naszej sieci!

Ranga ta zwałaby się PROMOTOR CSM,  oraz zajmowałaby się promowaniem naszej sieci na jak największą skalę, CZYLI na różnych forach, mediach społecznościowych itp.  Przy okazji użytkownicy mieliby większą zachętę do promowania sieci poprzez otrzymania rangi i różnych benefitów! 

Dajcie znać co o tym myślicie w komentarzach.

  • Lubię to! 1

 

https://discord.gg/m7Weba5HjG

It's a sick sad world...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu, jak ktoś chcę promować forum może to robić bez rangi, nie widzę żadnego sensu tworzenia takiej rangi oraz tego, aby ktokolwiek ją piastował. Rangę taką musiałaby mieć osoba, która jest popularna, np youtuber, streamer, żeby te promowanie miało jakiekolwiek wybicie, a takowych osób na tyle rozpoznawalnych u nas raczej nie ma. Jeżeli taką rangę ma posiadać normalny użytkownik z forum i będzie miał za zadanie po prostu promować forum, to może to robić równie dobrze bez rangi, na przykład robiąc reklamy ( https://cs-maliver.pl/forum/115-reklamy-cs-maliverpl/ ), czy też jakkolwiek inaczej.

W dodatku nie rozumiem na czym miałoby polegać "promowanie naszej sieci na jak największą skalę" - rozwiń myśl.

 

 

Edit: uważam, że na taką rangę jaką opisała @ Mrs.Fuksiara  nie będzie wielu chętnych, ile razy już były tworzone jakieś nowe rangi, dajmy na to nawet tego multiadmina, które były usuwane przez brak chętnych. Ciężko znaleźć kogoś na typera, grafika, czy redaktora, a co dopiero na taką rangę jakby miała takowa powstać. Moim zdaniem za dużo byłoby przy niej pracy, jak na to jakim niewypałem może ona być. Szkoda zachodu, skoro jak ktoś tak jak wspomniałem wcześniej chcę promować forum to może to robić bez rangi.

  • Lubię to! 4

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania, że ranga zbędna, ponieważ jak ktoś chce się przysłużyć sieci promując ją, to i tak będzie to robić bez owej rangii 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajny pomysł dla osób które chcą zdobyć takową rangę.  Tylko trzebaby było stworzyć jakiś regulamin i poddać próbie chętnych na takową.

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, jak i moi przedmówcy, iż jest to ranga zbędna. Równie dobrze można by pisać o rangi opiekuna typerów, czy UnBan Team 😜 

 

Zwykle ranga na forach taka była, a chętnych brak. Zawsze, gdy ktoś bardzo bardzo będzie promował forum, myślę, że administracja stworzy mu jakąś rangę lub da maniaka, czy przyjaciela 😉

  • Lubię to! 2

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Jestem na tak. Dlaczego? 
Nie było tego tutaj nigdy, jest to nowość. 
Jestem bardzo ciekawa, czy ktokolwiek byłby chętny. 
Promować można i bez tego, ale jesteśmy ludzmi i kochamy coś zdobywać, więc ranga, punkty, poziomy. 

Poziomy? 
System rozbudowanych pukntów, które zdobywamy reklamując. 
Są za to benefity i zmiana rangi z NEWPROMOTOR na PROMOTOR, a potem np. na SENIORPROMOTOR. 
Coś bym do tego dodała, żeby to nie byo nudne. 

System sprawdzenia? 
W dziale aktywności można dodać coś, co to sprawdza. Scr i itp.

Myślę, że jeżeli faktycznie będą chętni to ranga ma racje bytu, tylko trzeba dobrze ją rozbudować 🙂

 

@ guts.  Warto próbować nowych rzeczy, niz ciągle stać w miejscu. Wychodzę z założenia, że lepiej coś robić, nic nie robić nic 😄 Ale to tylko moje zdanie. 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pomysł jak najbardziej na plus, tak jak fuksiara napisała warto próbować czegoś nowego. Sam widziałem range na konkurencjach więc może i by u nas się przyjęła? Podpisuje się pod ranga aczkolwiek prosiłbym na pv o dostarczenie przez @ pdUZQvI.png BlanciK  systemu punktacji/rang jak by to mialo wygladac ostatecznie.  (Jeżeli masz jakiś problem co do tematu myślę że @ Mrs.Fuksiara ci pomoże?) Czas mas do niedzieli wieczora! Pozdrawiam. 

 

ZduopIk.png
  • Super! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.