Skocz do zawartości

MIT & KIT - odcinek #1!


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

3EdWkjU.png

Cześć,

W dniu dzisiejszym rozpoczynamy serię pt. MIT & KIT!

Wszelkie informacje, które powinniście wiedzieć, znajdziecie w tym temacie Zapoznaj się!

 

IAmxkTb.png

 

Zapowiedź Bohaterów!

Bohaterami pierwszego odcinka, którzy zechcieli podzielić się swoją historią są:

 

gK8paHH.png

@ Malinaa.

~ Pierwsza dama z rodu Maliver, właściciel oraz założyciel sieci!

 

oSFjaTj.png

@ Karko85

~ Świeżo upieczony grafik naszego forum!

 

DVooOup.png

@ Borówka

~ Stary wyga sieci, do niedawna sprawujący pieczę nad Typerką oraz Redakcją!

 

IAmxkTb.png

 

TdYMHWL.png

"W wieku 12 lat trafiłe(a)m do domu dziecka, początki nie były łatwe, po czasie zrozumiałe(a)m, że wszyscy jesteśmy rodziną.
Przydarzyła mi się sytuacja, iż ktoś z naszej grupy przyszedł do mnie i powiedział pewne słowa, musiałe(a)m wtedy przejść "kocenie", poniżanie przez minutę, trzeba było to wytrzymać, by jako młoda osoba być zaakceptowana u starszych. Wcześniej np. spędzić z nimi czas to było marzenie. Wtedy podczas kocenia złamali mi nos, wybili bark oraz stopa była uszkodzona.
"

 

RnyUMtb.png

"Była zima, a ja z bratem/siostrą wychodziłe(a)m ze szkoły po lekcjach. Tego dnia mama po nas przyjechała, ponieważ było bardzo zimno, a mieszkaliśmy na uboczu miasta. Zawsze się ze sobą przekomarzaliśmy, kto będzie siedzieć na przednim fotelu. Gdy wyszliśmy ze szkoły i wchodziliśmy na parking, brat/siostra mnie popchnął/popchnęła mówiąc - ja będę siedzieć z przodu. - zerwał/a się i zaczął/zaczęła biec. Oczywiście nie chciałe(a)m dać mu/jej tej satysfakcji, więc zacząłem/zaczęłam go/ją gonić. Przed samym autem dogoniłe(a)m brata/siostrę i uderzeniem w plecy popchnąłem/popchnęłam do przodu krzycząc - nie ja będę siedzieć z przodu! Brat/Siostra się przewrócił/a i poślizgnął/poślizgnęła na lodzie, a następnie dosłownie wjechał/a pod zaparkowane auto mamy. Koniec końców pomogłe(a)m mu/jej wstać i ustąpiłe(a)m miejsca z przodu."

 

hmyOzzK.png

"Pewnego piątkowego wieczoru umówiliśmy się na wyjście na miasto. Całe spotkanie przebywało bardzo spokojnie, każdy sobie sączył alkohol, ale ogólnie atmosfera była zdecydowanie na plus. Kiedy spotkanie dobiegało już końca, wsiadaliśmy do auta i mieliśmy jechać do domu, każdy miał już dość, więc usnęliśmy. Kiedy się przebudziłe(a)m, ujrzałe(a)m całkowicie inny krajobraz niż w mojej miejscowości. Przetarłe(a)m oczy dla pewności, ale to niczego nie zmieniło, nadal byliśmy w nieznanym mi miejscu. Po chwili obudziłe(a)m wszystkich i oni tak samo nie mogli wyjść z zdumienia, gdzie my jesteśmy. Nasz wspaniały kolega, poniesiony wodzą fantazji, wywiózł nas w stanie upojenia alkoholowego na parking Tatrzańskiego Parku Narodowego, kupił bilety i mówił, że zawsze chciał zwiedzić Morskie Oko."

 

IAmxkTb.png

 

pdUZQvI.png Odpowiedzi udzielamy pod tym tematem!

pdUZQvI.png Wasze odpowiedzi będą ukryte do czasu zakończenia odcinka!

pdUZQvI.png Po zakończeniu odcinka, odbędzie się podsumowanie oraz zostaną przedstawione wyniki końcowe!

 

Przykładowa odpowiedź:

Bohater 1 = Epizod 1
Bohater 2 = Epizod 2
Bohater 3 = Epizod 3

 

Z góry dziękuję całej trójce za poświęcony czas oraz życzę powodzenia pozostałym uczestnikom!

  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epizod 1 Borówka 

Epizod 2 Malina 

Epizod 3 Karko 85

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater 1 = Epizod 2
Bohater 2 = Epizod 1
Bohater 3 = Epizod 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

 Epizod 1 - borówka 

Epizod 2 - malina 

Epizod 3 - karko kiedyś opowiadał

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Epizod 1 - borówka 

Epizod 2 - malina 

Epizod 3 - karko 

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium
Bohater 2 = Epizod 1
Bohater 1 = Epizod 2
Bohater 3 = Epizod 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

jwldvxr.png

Cieszę się, że 8 osób wzięło udział w zabawie, to znaczy że możecie liczyć na kolejny odcinek!

Przypominam, że za każdą poprawną odpowiedź mogliście zdobyć 1 punkt!

 

Bohater: @ Malinaa.

"Była zima, a ja z bratem/siostrą wychodziłe(a)m ze szkoły po lekcjach. Tego dnia mama po nas przyjechała, ponieważ było bardzo zimno, a mieszkaliśmy na uboczu miasta. Zawsze się ze sobą przekomarzaliśmy, kto będzie siedzieć na przednim fotelu. Gdy wyszliśmy ze szkoły i wchodziliśmy na parking, brat/siostra mnie popchnął/popchnęła mówiąc - ja będę siedzieć z przodu. - zerwał/a się i zaczął/zaczęła biec. Oczywiście nie chciałe(a)m dać mu/jej tej satysfakcji, więc zacząłem/zaczęłam go/ją gonić. Przed samym autem dogoniłe(a)m brata/siostrę i uderzeniem w plecy popchnąłem/popchnęłam do przodu krzycząc - nie ja będę siedzieć z przodu! Brat/Siostra się przewrócił/a i poślizgnął/poślizgnęła na lodzie, a następnie dosłownie wjechał/a pod zaparkowane auto mamy. Koniec końców pomogłe(a)m mu/jej wstać i ustąpiłe(a)m miejsca z przodu."

 

Bohater: @ Karko85

"W wieku 12 lat trafiłe(a)m do domu dziecka, początki nie były łatwe, po czasie zrozumiałe(a)m, że wszyscy jesteśmy rodziną.
Przydarzyła mi się sytuacja, iż ktoś z naszej grupy przyszedł do mnie i powiedział pewne słowa, musiałe(a)m wtedy przejść "kocenie", poniżanie przez minutę, trzeba było to wytrzymać, by jako młoda osoba być zaakceptowana u starszych. Wcześniej np. spędzić z nimi czas to było marzenie. Wtedy podczas kocenia złamali mi nos, wybili bark oraz stopa była uszkodzona.
"

 

Bohater: @ Borówka

"Pewnego piątkowego wieczoru umówiliśmy się na wyjście na miasto. Całe spotkanie przebywało bardzo spokojnie, każdy sobie sączył alkohol, ale ogólnie atmosfera była zdecydowanie na plus. Kiedy spotkanie dobiegało już końca, wsiadaliśmy do auta i mieliśmy jechać do domu, każdy miał już dość, więc usnęliśmy. Kiedy się przebudziłe(a)m, ujrzałe(a)m całkowicie inny krajobraz niż w mojej miejscowości. Przetarłe(a)m oczy dla pewności, ale to niczego nie zmieniło, nadal byliśmy w nieznanym mi miejscu. Po chwili obudziłe(a)m wszystkich i oni tak samo nie mogli wyjść z zdumienia, gdzie my jesteśmy. Nasz wspaniały kolega, poniesiony wodzą fantazji, wywiózł nas w stanie upojenia alkoholowego na parking Tatrzańskiego Parku Narodowego, kupił bilety i mówił, że zawsze chciał zwiedzić Morskie Oko."

 

DAXZlgI.png

@ K4Bum  1 pkt

@ Ojciec Rydzyk  3 pkt

@ pdUZQvI.png Szugasz  3 pkt

@ Mrs.Fuksiara  1 pkt

@ Malinowaa  3 pkt

@ pdUZQvI.png Darknesss  1 pkt

@ HENIEK_HELIKOPTER.  3 pkt

@ flusha'  3 pkt

@ Malinaa.  1 pkt (za udział)

@ Karko85  1 pkt (za udział)

@ Borówka  1 pkt (za udział)

  • Lubię to! 1
  • WOW! 2
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.