Skocz do zawartości

#2682 Pytanie na dziś


BlanciK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator

wtopyt.png.c90dc9e89a93136d9f091e593cd9f18e.png

Jaką macie opinie na temat wojny na Ukrainie, oraz jak myślicie kiedy może się skończyć? 

  • Lubię to! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchali by się Putina na początku oraz nie wywalili Trumpa z USA to wojny by nie było.

 

A skończy się może za jakieś 2 lata jak USA się wkurwi i nie będzie dawać Żeleńskiemu kieszonkowego 

  • Lubię to! 2
  • WTF? 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna zakończy się wraz z końcem sponsoringu przez kraje Europejskie, a także Stany Zjednoczone. Nie od dziś wiadomo, że Ukraina sama sobie często strzela w kolano, rozkradając dobra które są im ofiarowane przez osoby cywilne z dobroci serca, a także pakiety wojenne, które mają być typowo przeznaczone na zakup uzbrojenia.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie moje hmmm. Stare bogate ku..y się kłucą a młode dzieciaki umierają. I tak ostatnie 10000 lat. Historia nas uczy że ludzkość niczego się nie uczy.  A kiedy koniec? A hu... wie.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maniak CSM

Wojna jest wojna, ludzie giną 8 zawsze ginęli, tylko różnica jest taka, że kiedyś do twojej wsi by wparowalo 100 rycerzy, mężczyzn by wybiły, kobiety zgwałcili a dzieci porwali... Co do tej konkretnej, chore urojenia chorego człowieka i tyle... Tylko jakby na to popatrzeć to reszta zgrai obok Putina by była gorsza na tym stołku xd

  • Lubię to! 1

ShQ1brS.gif

https://cs-maliver.pl/topic/43091-artykuł-shrek-i-piosenka-„all-star”/#comment-275024

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie myślę, bardziej interesująca powinna być obronność naszego kraju. Ukraińcy  to w  większości fałszywa nacja. Dwóch naszych wrogów się biję, w sumie dobrze. Szkoda jedynie, że dostają w pl zasiłki i benefity. Jbc uPA i banderę. ❤️

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie ten temat już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, najbardziej irytuje mnie zachowanie Ukraińców u nas w Polszy, mają wojne u siebie zamiast wracać i walczyć to chodzą u nas i się panoszą. Dobrze zrobili że nie chcieli podbijać już więcej wiz dla nich ale jak zwykle sprawa ucichła. A ci dalej są u nas. 

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Ukraina zniknie. 

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lipa niech sie skonczy szypko 

https://steamcommunity.com/id/rejeshi/

 

 

a person or thing that can no longer hope to succeed or be changed for the better.

per aspera ad astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ruszało mną to wcześniej trochę bardziej, aktualnie nie wiem co mam myśleć. No ogólnie no Putin jak wiadomo to jest chory człowiek z chorymi ambicjami, a wojna może trwać wiecznie, aż w końcu państwa się odwrócą i im przestaną pomagać lub pójdą na jakąś ugodę z Rosją, ale tu nie ma żadnej dobrej opcji i jestem pewien, że taki człowiek nie odpuści. 

Szkoda, że cierpi na tym wiele niewinnych ludzi i fakt wojna już tyle trwa, a u nas mają tylko udogodzeń, owszem niektórzy da wdzięczni, ale panoszą się ludzie z tej nacji, którzy napluja Ci w ryj, niczego nie szanuje, nie są wdzięczni za to, że my jednak bardzo, ale to bardzo im pomogliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje z niektórymi osobami z Ukrainy myślę że są okey. Ale co do wojny to oni chcą tylko zyskać na tym kasę to tylko im się liczy. A państwo polskie pomaga nie wiadomo po c*uj

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.