Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podanie Darknesss


Darknesss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Fabian
  • Wiek: 19
  • Jak długo spędzasz czasu na forum?: Staram się jak najwięcej, lecz myślę że z 3/4 godziny dziennie będzie!
  • Jaką dyscypliną sportu chciałbyś się zająć?: Chciałbym dodać z @ Obi-Wan Kenobi  siatkówkę.
  • Dlaczego ty?: Nigdy nie miałem styczności z działem typera, myślę że pora zdobyć nową umiejętność i pomóc obiemu że tak go nazwę, w rozwoju tego działu oraz zachęceniu użytkowników do odwiedzania go! Po rozmowie z obim, postanowiliśmy, że postara się mnie nauczyć i pomóc w nabyciu umiejętności typerskich.
  • Lubię to! 4
  • Hajs się zgadza! 1
  • WTF? 1

 

https://discord.gg/m7Weba5HjG

It's a sick sad world...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Będę na tak, mimo, że w wielu kwestiach się nie zgadzam. 

Ogólnie, za szybko próbujesz posiadać kolejne rangi, za szybko. W końcu Ci się znudzi, bo nie będziesz miał co zdobywać. 

Mam nadzieję, że mimo typera będziesz w stanie się ogarnąć również na redaktorze. 

 

Na Twoim miejscu zajęłabym się innym sportem skoro obi ma już siatkę, chyba, że z niej zrezygnuje. 

 

Powodzenia 😉

  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

obi ma już siatkę

A mam? 😅

 

Jestem na tak, zawsze pomoc się przyda. Aktywny chłopak, chce pomóc, więc namówiłem go na podanie.

Na brak doświadczenia nie patrzcie, na spokojnie wszystkiego go nauczę. 

Jedyny minus, to, jest to o czym wspomniała @ Mrs.Fuksiara , tzn "lecenie na kolorki", ale póki co wywiązujesz się raczej z tych obowiązków.

 

Dlatego jestem na Tak!

Powodzenia! 

  • Ulalala! 1

UoWwstO.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakieś to wszystko dziwne, w ostatnim czasie złożyłeś podanie na admina discorda, a dużo wcześniej powróciłeś na posadę redaktora, według mnie zamiast jak to napisali wyżej, lecieć na kolorki powinnieneś skupić się na tym czym aktualnie się zajmujesz czyli mowa tutaj o serwerze discord i redakcji bo z doświadczenia wiem, że takie osoby piszące pierdylion podań na różne funkcje bardzo często się wypalają.

Ale meritum wypowiedzi jest następujący:

 

+Wiek

+chęci 

-Skakanie po kolorach

Okres Próbny 2 tygodnie później róbcie co chcecie 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 3

                                                                                                   98B30zo.gif.ff1fcff8d81e93fa3b92e020222cffa7.gif                   

                                                                        utvhbPQ_d.webp.3d0ec7d358436d83f65ed36199442ecb.webp                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Szczerze to długo się zastanawiałem nad Twoim podaniem, ponieważ ostatnio można zauważyć, iż za dużo próbujesz dźwignąć na swoje barki i nie chciałbym, abyś przez obowiązki typera zaniedbywał pozostałe funkcje. Jednakże chciałbym też, aby ktoś odciążył obecnego typera, dlatego postanowiłem Cię przyjąć na okres próbny 2-óch tygodni. Mam nadzieję, że zdołasz pogodzić funkcjonowanie na kilku rangach i Twój zapał szybko nie minie. Zgłoś się po odbiór grupy oraz zapraszamy na pw, tam Ci we wszystkim pomożemy.

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.