Skocz do zawartości

MIT & KIT - odcinek #2!


Nescio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

3EdWkjU.png

Cześć,

Witam w drugim odcinku serii pt. MIT & KIT!

Wszelkie informacje, które powinniście wiedzieć, znajdziecie w tym temacie → Zapoznaj się!

 

IAmxkTb.png

 

Zapowiedź Bohaterów!

Bohaterami pierwszego odcinka, którzy zechcieli podzielić się swoją historią są:

 

gK8paHH.png

@ Amaryllis

~ Świeżo upieczona graficzka, z rocznym stażem w naszej społeczności.

 

oSFjaTj.png

@ Malinowaa

~ Od kwietnia widoczna w różowych barwach na naszym forum.

 

DVooOup.png

@ Szugasz

~ Człowiek działający na wielu płaszczyznach. Redaktor, Admin, a w dodatku nasz nowy KidModeartor sieci.

 

IAmxkTb.png

 

TdYMHWL.png

"Było to jakoś przed sylwestrem, dość zimny dzień, w którym ja, mój Brat i rodzice mieliśmy jechać do Babci. My zawsze wychodziliśmy wcześniej na dwór postrzelać petardami. Zawsze z bratem była kłótnia kto rzuca tym razem petardą - wypadło na Niego. Dość silny wiatr jednak nie pozwalał jej podpalić. Ja jako osoba pomagająca, zakrywałe(a)m ogień, który miał ją podpalić. Lont petardy był skierowany na moje ręce i nagle ogień go zapalił. Pamiętam jak dziś, jak cały zapłon petardy po prostu wtopił mi rękawiczkę w skórę, która było niemiłosiernie poparzona. Najśmieszniejsze jest w tym to, że przez całą drogę i późniejsze dni prawie płacząc z bólu nie dałe(a)m po sobie poznać, że coś mi jest, oczywiście chcąc chronić brata przed konsekwencjami. Do tej pory o tej sytuacji wiedzieliśmy tylko my."

 

RnyUMtb.png

"Zachodzę do sklepu i pytam sprzedawczyni: Ja - czy jest starter do orange za 5zł? Sprzedawczyni - jest Ja - a ile kosztuje? 🤣"

 

hmyOzzK.png

"To był pierwszy weekend w roku szkolnym. Jeszcze wtedy było bardzo ciepło, więc wybrałe(a)m się na przejażdżkę rowerem ze znajomymi. Jakiś czas jeździliśmy sobie dookoła jeziora, a później pojechaliśmy do sklepu. Ja jechałe(a)m pierwszy/a i dość szybko. Za mną jechała koleżanka i coś do mnie mówiła, a ja się obróciłe(a)m, bo nie słyszałe(a)m co ona powiedziała i akurat wtedy najechałe(a)m na duży kamień. To spowodowało, że przeleciałe(a)m przez kierownicę na chodnik. Jak wstałe(a)m, to troszkę kręciło mi się w głowie, ale powiedziałe(a)m do znajomych: "Chwilka, przestanie mi się kręcić w głowie i jedziemy". A jeden ze znajomych do mnie: "przecież ty masz dziurę w podbródku". A ja nie czując bólu oraz dotykając rany poczułe(a)m, że faktycznie brakowało mi kawałka "mięsa" i w dodatku rozwalony łokieć. W ten sam wieczór musiałe(a)m jechać z Babcią do szpitala na szycie, a na bal szkolny wybrałe(a)m się z rozwalonym podbródkiem. 😕"

 

IAmxkTb.png

 

pdUZQvI.png Odpowiedzi udzielamy pod tym tematem!

pdUZQvI.png Wasze odpowiedzi będą ukryte do czasu zakończenia odcinka!

pdUZQvI.png Po zakończeniu odcinka, odbędzie się podsumowanie oraz zostaną przedstawione wyniki końcowe!

 

Przykładowa odpowiedź:

Bohater 1 = Epizod 1
Bohater 2 = Epizod 2
Bohater 3 = Epizod 3

 

Z góry dziękuję całej trójce za poświęcony czas oraz życzę powodzenia pozostałym uczestnikom!

  • Ulalala! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohater 1 = Epizod 3
Bohater 2 = Epizod 2
Bohater 3 = Epizod 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Bohater 1 - Epizod 3 tylko Sasha mogła się wypoerdolic na rowerze :2236_keka:

 

bohater 2 - Epizod 1 

 

bohater 3 - Epizod 2 Szugasz to na pewno :2236_keka:

  • Haha 1

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Bohater 1 epizod 3

Bohater 2 epizod 1

Bohater 3 epizod 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator
Bohater 1 = Epizod 2
Bohater 2 = Epizod 3
Bohater 3 = Epizod 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Bohater 1 = Epizod 3

Bohater 2 = Epizod 2

Bohater 3 = Epizod 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

 

jwldvxr.png

Drugi odcinek naszej serii za nami!

Przypominam, że za każdą poprawną odpowiedź mogliście zdobyć 1 punkt!

 

Bohater: Szugasz

"Było to jakoś przed sylwestrem, dość zimny dzień, w którym ja, mój Brat i rodzice mieliśmy jechać do Babci. My zawsze wychodziliśmy wcześniej na dwór postrzelać petardami. Zawsze z bratem była kłótnia kto rzuca tym razem petardą - wypadło na Niego. Dość silny wiatr jednak nie pozwalał jej podpalić. Ja jako osoba pomagająca, zakrywałe(a)m ogień, który miał ją podpalić. Lont petardy był skierowany na moje ręce i nagle ogień go zapalił. Pamiętam jak dziś, jak cały zapłon petardy po prostu wtopił mi rękawiczkę w skórę, która było niemiłosiernie poparzona. Najśmieszniejsze jest w tym to, że przez całą drogę i późniejsze dni prawie płacząc z bólu nie dałe(a)m po sobie poznać, że coś mi jest, oczywiście chcąc chronić brata przed konsekwencjami. Do tej pory o tej sytuacji wiedzieliśmy tylko my."

 

Bohater: Malinowaa

"Zachodzę do sklepu i pytam sprzedawczyni: Ja - czy jest starter do orange za 5zł? Sprzedawczyni - jest Ja - a ile kosztuje? 🤣"

 

Bohater: Amaryllis

"To był pierwszy weekend w roku szkolnym. Jeszcze wtedy było bardzo ciepło, więc wybrałe(a)m się na przejażdżkę rowerem ze znajomymi. Jakiś czas jeździliśmy sobie dookoła jeziora, a później pojechaliśmy do sklepu. Ja jechałe(a)m pierwszy/a i dość szybko. Za mną jechała koleżanka i coś do mnie mówiła, a ja się obróciłe(a)m, bo nie słyszałe(a)m co ona powiedziała i akurat wtedy najechałe(a)m na duży kamień. To spowodowało, że przeleciałe(a)m przez kierownicę na chodnik. Jak wstałe(a)m, to troszkę kręciło mi się w głowie, ale powiedziałe(a)m do znajomych: "Chwilka, przestanie mi się kręcić w głowie i jedziemy". A jeden ze znajomych do mnie: "przecież ty masz dziurę w podbródku". A ja nie czując bólu oraz dotykając rany poczułe(a)m, że faktycznie brakowało mi kawałka "mięsa" i w dodatku rozwalony łokieć. W ten sam wieczór musiałe(a)m jechać z Babcią do szpitala na szycie, a na bal szkolny wybrałe(a)m się z rozwalonym podbródkiem. 😕"

 

DAXZlgI.png

Ojciec Rydzyk  3 pkt

flusha'  3 pkt

nicki.  1 pkt

HENIEK_HELIKOPTER.  1 pkt

Quuai  1 pkt

Darknesss  3 pkt

Amaryllis  1 pkt (za udział)

Malinowaa  1 pkt (za udział)

Szugasz  1 pkt (za udział)

 

Co do punktacji, otrzymałem sugestię, iż warto byłoby coś pozmieniać, także możliwe że będzie ona jeszcze modyfikowana o ile seria dotrwa.

  • Lubię to! 1
  • WTF? 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nescio zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.