Skocz do zawartości

[DRUKARKA] Jaka firma?


Alcantara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Kid Moderator

Siema, jaką firme drukarki polecacie z pominięciem HP, bo to śmieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przyjaciel

Z tego co widzę, jak robię po biurach, szkołach itd to wszyscy na EPSON, jadą.

  • Lubię to! 1

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Administrator

Canon Pixma. 
Wszystko zależy od tego, co będziesz chciał na niej robić.

Canon atramentowiec (wlewane buteleczki) to najlepsze, co może być. Znajdziesz do 1500 zł. 
Świetna jakość i łatwy w prowadzeniu. TANKI
Drukuje na nim dużo i jeszcze ani razu od roku tuszu nie zmieniałam. 

Epson jest spoko, ale ma problem z wkładami. 

Brother to już taki zaawansowany, ale jak najbardziej. 

Jeżeli zależy Ci na jakimś giga koksie to brother, a jeżeli po kosztach to canon się sprawdzi. Z epsonem był nie ryzykowała 😄 

 

 

 

@ Alcantara  to tylko BROTHER 😄 To są giga koksy. 

 

  • Lubię to! 1
  • Super! 1

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Żadne cięcie kosztów, potrzebuje Rolls-Royce’a wśród drukarek do domowego użytku. Nie zwróci mi się to, ale jak mam już inwestować, to chce w coś porządnego co nie poskutkuje tak jak dzisiejszym oddelegowaniem swojej drukarki do krainy niebieskich wydruków poprzez celowe rzucenie nią o podłogę. RIP HP [*]

Wlasnie myślałem nad Canon, Epson i Brother, ale nie znam się na firmach, która jest tą wiodącą, najlepszą, bezkompromisową, niezawodną, prestiżową i generalnie giga chadem wśród drukarek. 😀👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mam ta drukarke https://store.brother.co.uk/catalogs/brotheruk/devices/inkjet/mfcj/mfcj5730dw od ponad 5 lat.

drukuje a3 i nizej (b3, a4, b4, listy itp) internerowa (wlan / wireless) + ma fax ja trzeba.

 

naprawde polecam ta drukarke.

 

niestety to injet a nie laser ale daje rady 😄 nie mialem z nia ani jednego problemu 🙂

 

 

 

 

  

3 godziny temu, Mrs.Fuksiara napisał(a):

Jeżeli zależy Ci na jakimś giga koksie to brother, a jeżeli po kosztach to canon się sprawdzi. Z epsonem był nie ryzykowała 😄 

 

 

 

@ Alcantara  to tylko BROTHER 😄 To są giga koksy. 

 

ja jestem zdania kup raz a porzadnie, wiec brother zawsze jest ta opcja !

  • Lubię to! 2

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Dziękuję za pomoc w wyborze drukarki. Zdecydowałem się na laserowego Brother'a ze względu na to, iż mało drukuję, więc nie będę mieć problemu z zasychającym tuszem, choć wiem, że niektóre atramentówki mają funkcję samoczyszczącą. Wybór również padł na monochrom, bo jest tańszy niż kolor, a mając wcześniej atramentową, praktycznie wiecznie nie miałem kolorowego tuszu, więc i tak drukowałem w czerni, wówczas nie widzę powodu, by inwestować więcej w kolorowy laser, tym bardziej, że aktualnie 99% druku to dokumenty/tekst, a nie grafika/zdjęcia - czasy drukowania obrazków dziecku z Google Grafika już minęły, tak więc myślę, że analizując wady i zalety obu rozwiązań, wybieram mniejsze zło, które w moim przypadku sprawdzi się bardziej. Temat można zamknąć.

 

PS. HP to złom.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.