Skocz do zawartości

Opiekun ODD2#1 mr_tnctproo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Tomasz
  • Wiek: 27
  • Nick: mr_tnctproo
  • Link do banid: https://banid.pl/kto?to=0:0:35544084
  • Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Mialem swoje wlasne serwery DD2 oraz bylem opiekunem owszych serwerow wiec znam sie na rzeczy. Takze chcial bym pomoc Wlasicielce serwera przy utrzymywanie porzdku na nim jak i owszem zadbac aby serwer byl utrzymywany do najnowszych stabilnych wersji.
  • Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: Only De_Dust2 #1
  • Dlaczego akurat ten serwer?: Bo na zadnym innym serwerze ktorego nie prowadze nie gram.
  • Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak, wielokrotnie
  • Znajomość amxx/source i panelu (0-10): 9.5, pisze swoje wlasne pluginy.
  • Wsparcie finansowe (TAK/NIE): nie widze dlaczego nie :)
  • Coś o sobie: Jestem elektrykiem oraz informatykiem z zawodu, w cs'a gram juz przeszlo 22 lata a zarzadzaniem serwerowym zajmuje sie przeszlo 12 lat. 
  • WTF? 1
  • WOW! 1
  • Super! 2

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na TAK. Znamy się od wielu lat i Tomek jest osobą "do rany przyłóż" nie raz potrafił wyciągać serwery z największego bagna, prowadzi również ze mną PB które sam napisał i jak możecie zauważyć działa bardzo dobrze i bez zarzutów (no dobra czasem coś nie działa ale to jego wina bo wpycha paluchy tam gdzie nie trzeba 😂) Ma ogromne pojęcie na temat AMXXa i jestem pewien że bardzo dobrze poradzi sobie jako OP

  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na Tak fajnie z nim się  gra .. 

+ Miły 

+ kultura

+ doświadczenie 

 

  • Ulalala! 1

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że masz zapał, chęci i jakąś wiedze to spoko.  Ale fakt faktem aktywność na serwerze też jakaś powinna być, chociażby po to by być na bieżąco z community serwera. 
Na tę chwilę jestem na NIE. 

1. https://cs-maliver.pl/dd2/profile.php?name=mr_tnctproo

2. https://tsarvar.com/pl/servers/counter-strike-1.6/91.224.117.74:27395/players?match=mr_tnctproo&sort=score&DESC

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie, jak chcesz być opiekunem serwera na którym cię w ogóle nie ma, od 15 lipca ledwo 5 godzin na serwerze, opiekun to m.in. ktoś kto ma jakąkolwiek wiedze na danym serwerze i wie co się na nim dzieje w danej chwili, a z twojej strony widać brak zainteresowania wgl.

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1

dark,en,badge,bg-000000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie ukrywam czekalam z podaniem  aby sie zastanowić i zobaczyć aktywnosc na serwerze. Nie ukrywam, że bardzo bym chciała w końcu znowu miec Opiekuna na DD2 #1 ale wydaje mi się, że nie powinnam chcieć tego za wszelką cenę i przymykać oko na wymagania. Potrzebuje osoby, która będzie zyc tym serwerem, bedzie na niego wchodzić bo wazni są gracze oraz Admini, których Ty nawet nie znasz. Z przegranymi 5 godzinami zapraszam do złożenia podania na Admina,  potem dopiero na opiekuna - jak będziesz mieć juz sprzęt. 🙂

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 2
  • Ulalala! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.