Skocz do zawartości

Hejooo...! :D


Miś Yogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam i o zdrowie się pytam! :D Miło Was wszystkich poznać, jestem Miś Yogi, a tak naprawdę Arek w grze występuje pod nazwa Anonimowy Haker. Ktoś może już mnie zna, ale to już później, przejdźmy dalej... Mam 18 lat mieszkam w okolicy Konina (Wielkopolska) na co dzień jestem uczniem, a za razem członkiem drużyny siatkarskiej "Dwa sety i do domu" oraz charytatywnej grupy która pomaga i skrada uśmiechy, chwytnych zapraszam na FB "Grupa Niosąca Pomoc". Zainteresowania głownie sport hmmm.... siatkówka <3, cs od jakieś 5-6 lat nawet już nie liczę, teraz miałem długa przerwę aż od sierpnia do teraz. Kiedyś potrafiłem spędzić cały dzień przy kompie, a teraz? Gram godzinę i nawet mi się nudzi xd Jeżeli chodzi forum to na początku skakałem z kwiatka na kwiatek, aż trafiłem na jedno i byłem na nim przez rok i kilka miesięcy nooo... nawet miałem MultiAdmina, ale zrezygnowałem (Powód?Niechęć do gry) Po przerwie wracam do gry! :D 

 

Dobra nie będę już Was tutaj zanudzał Ahoj widzimy się na serwerach:P

Ps. Fajne forum, mam nadzieje, że zostanę tutaj na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Arek? Anonimowy Haker? Kotek ♥? Coś kojarzę :D 

Słyszałem, że poleciałeś za to, że dostęp do twojego admina ktoś miał. Ja też miałem, ciągle mam hasła do adminów z tamtej sieci (pewnie taki Misiu czy Michał już zmienili, ale na twoje jednak działało).

 

Witam serdecznie, miło widzieć ;):witaj: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miś Yogi napisał:

Hej wąski Hehehehhehheh to dlatego bez powodu dostałem bana

 

 

Nieeee z 5 minut byłem jedynie jako ty na bf2 xdbxa, a amxmodmenu odpaliłem tylko żeby zobaczyć czy działa :P

Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz, mój drogi ex-podwładny :)

Edytowane przez Wąski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.