Skocz do zawartości

#2712 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

pytanieczwartek.png.331dae55e33a0b78413ec2ca75bff57d.png
Pytanie od Alcantara

 

Co uważasz o ostatniej sytuacji na granicy PL/BY związanej z atakiem grupy młodych osób na żołnierzy RP?

  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne moje zdanie w tej sprawie to Tusk przed trybunał stanu :kappa:

  • Lubię to! 2

Czasem spotykasz na swojej drodze ludzi, których nie warto wkurwiac. To właśnie ja ;< 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę 😭😭😂

  • Lubię to! 1

Masz problem z tym jak ja pisze ??? To sie czep, nie mieszkam w PL od 2007.

giphy-downsized-large.gif

6C37D71D95F3ADE1FF4EB9C4B333A25612799736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Do łagrów ich i przymusowe prace na rzecz państwa, może ta głupota im przejdzie. Nie dość, że ktoś ryzykuje swoje życie, żeby bronić takich dewiantów to jeszcze się srają, a później, halo, pomocy, policja, biją mnie, gwałcą, zabili kogoś...

  • Lubię to! 5

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Borówka napisał(a):

Do łagrów ich i przymusowe prace na rzecz państwa, może ta głupota im przejdzie. Nie dość, że ktoś ryzykuje swoje życie, żeby bronić takich dewiantów to jeszcze się srają, a później, halo, pomocy, policja, biją mnie, gwałcą, zabili kogoś...

Dokładnie.

  • Lubię to! 1

szamanalpha.png.dec1d07f0711bf465011515432974921.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator
Godzinę temu, Borówka napisał(a):

Do łagrów ich i przymusowe prace na rzecz państwa, może ta głupota im przejdzie. Nie dość, że ktoś ryzykuje swoje życie, żeby bronić takich dewiantów to jeszcze się srają, a później, halo, pomocy, policja, biją mnie, gwałcą, zabili kogoś...

Podpinam się! 

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

30000 kary i elo zaboli 

yMl95l5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maniak CSM

Nie słyszałem o tym, obecnie do mnie żadne informacje nie docierają 😂

ShQ1brS.gif

https://cs-maliver.pl/topic/43091-artykuł-shrek-i-piosenka-„all-star”/#comment-275024
https://cs-maliver.pl/topic/43226-artykuł-o-marihuanie/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilizm i tyle. Dzięki takiemu zachowaniu ludzie będą jeszcze bardziej negatywnie nastawieni do ich obecnosci tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Żeby uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości Białorusini powinni mieć zagwarantowany swój własny azyl w Polsce oraz powinni odbierać zasiłek, za który płacą Polscy pracujący. :1635_WeirdChamp:

 

Nie no, do łagrów ich jak to przedmówca napisał 

spacer.png

~ Made By Amaryllis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowy rozwój wydarzeń to troje aktywiszczy nie żyje  reszta aresztowana i skazana za napaść na funkcjonariusza max wyrok. W sprawie trójki zabitych prokurator umarza sprawę z braku znamion przestępstwa. Żołnierze nie są od dyskutowania z idiotami tylko od zabijania wrogów kraju i obywateli. A żołnierzowi na ulicy  dziękujemy za służbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandal, by znieważać osobę, która broni Twojej dupy, byś cieszył się spokojem i wolnością we własnym kraju. Oby jak najdłużej bronili granic i nie dopuszczali do nielegalnej imigracji. Niestety Rosja zamierzone cele osiąga, bowiem elementami strategicznymi toczącej się wojny hybrydowej pomiędzy Polską, a Rosją jest wprowadzenie chaosu w narodzie, jego podzielenia, destabilizacji i demoralizacji polskich żołnierzy poprzez granie na emocjach przeciętnych Polaków wykorzystując do tego niewinnych ludzi na granicy, którzy pełnią rolę instrumentu politycznego reżimu Łukaszenka-Putin, którego z kolei my staliśmy się ofiarą i dopóki nie przejrzymy na oczy, dopóty będziemy jako naród słabnąć do stopnia, w którym Rosja uzna, że czas na kolejny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczając wodze fantazji- Wpakować wszystkich do ogromnego byka z brązu i po problemie. Przestroga dla przyszłych debili.

 

A co do całej sytuacji na granicy to pokazuje jak państwo polskie i wszystkie instytucje, które są państwowe nie działają prawidłowo. "ludzie ludziom zgotowali ten los"  ale to nie nowość, że polak polakowi polakiem. Dopóki ktoś z zewnątrz nie chce nam wpierdolić to sami sobie wpierdalamy nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.