Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - walter biały


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: walter biały

Steam id lub IP: STEAM_0:1:544485175

Serwer: ODD2#2

Data bana: 18.07.2024

Wycinek z konsoli: Dostałem bana na 5 minut z powodem ,,Cheats'' co jest wgl śmieszne już na starcie xd. Odczekałem i zacząłem grać spowrotem i nagle ban za takie coś xDD. Dobry ten ac

Kicked by Console: Ban ignoring (zbanowany permanentnie)
Kicked : Ban ignoring (zbanowany permanentnie)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jesteś pewny że dostałeś bana na OnlyDD2#2 tej sieci? W bansie nie ma bana na tym nicku ani SteamID

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma twojego bana w bansie, więc nie ma możliwości żeby coś zrobić. Sprawdź później czy dalej masz bana, bo dużo osób banuje AC albo dostają jakieś blokady bez zapisu w bansie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powinno już działać, zostawiam temat otwarty abys mogl dac znać jakby jednak cos poszlo nie tak. walterxyz

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
W dniu 22.07.2024 o 14:58, walterxyz napisał(a):

Malinaa.


Kicked : You have been banned from this server.
 X D

Widzę, że bana nie było ale przy próbie wejścia znowu nadał Ci serwer bana z informacją o: has reconnected using new client or config.

 

Pisałeś, że normalnie na inne serwery możesz wejść i nic nie zmieniałeś ani nie wgrywałeś co mogłoby powodować bana ale serwer nakłada blokadę z automatu. Postaram się dowiedzieć gdzie leży problem i jak tylko będę wiedzieć jak dokładnie pomóc edytuje posta i Cię oznaczę. 😉

 

walterxyz  prosze sprawdz. 😄

  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.