Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Coś o Tobie: Pablo
  • zufany z cs-maliver
  • Typ Serwera: ffa+bf2
  • Ilość Slotów: 16 na początek
  • Link GameTracker/Tsarvar: brak
  • Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Poznałem tą serwerownie z tiktoka wyglada fajnie miła administracja grałem też na serwerach spoko ludzie są . 
  • Kontakt: na forum pisac lub na steam bladyOG
  • Udostępnienie serwera/przepisanie serwera na konto sieci: mozna przepisac 

 

Generalnie pamietam jak miałem 15-16 lat było to 10 lat temu grało się w cs 1.6 po kafejkach w szkole na lanach . Gralismy na serwerowni kokodzambo może pamiętacie taką . Chciałbym stowrzyc serwer jak za starych czasów ffa + bf2 i te mapy : westwood , assault , itp. 
Niestety nie wiem jak się do tego zabrać jeśli ktoś by chciał pomoc i administracja wyrazi zgodę to mógłbym oczywiście wynagrodzić za pomoc osobe ktora sie znajmuje stawianiem serwera. Jako admin ręczę że się spisze napewno chciałbym też wykupić reklamy żeby to nie byl serwer na chwile ale zeby postal przyciagnac graczy 🙂 Jesli pomysl sie podoba zapraszam na ts3 obgadamy szczegoly . jestem sumienna i uczciwa osoba 

Edytowane przez bladyog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Dział ten służy do pisania podań z dołączeniem do sieci a nie o informowaniu stworzenia takowego serwera  i szukaniu ekipy do pomocy. Poza tym sama twa "aktywność" na forum nie wiele mowi. Daj się poznać innym, wdrąż się w życie forum. Znajdź ekipę do serwera i spróbuj za jakiś czas. 

 

xbdgMJW.png

  • Lubię to! 1

06849937492497786438.gif.cfe3b0ccdf165dc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.