Skocz do zawartości

Ban


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: J@ że ja ^.^

Steam id lub IP: STEAM_0:1:61241745'

Serwer: Jailbreak

Data bana: 25.07.2024

Wycinek z konsoli:

AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: TwizZy

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CS-Maliver.pl

[AMXBans] Powod: 'To czesc'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:61241745'

[AMXBans] Twoje IP: '79.161.249.173'

[AMXBans] ===============================================  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie powiedziales "jebac ten syf" cos w tym stylu uznalem to za dzialanie na szkode serwera wiec nie rozumiem. oczywiscie mozesz dostac ub ale to nie ode mnie zalezy. tyle z mojej strony

 

 

 

- ty napisales widzialem doklsdnie twoj nick wiec po co sie klocisz jak "jebac ten serwer" to po co chcesz ub? po co chcesz grac XD!

Edytowane przez Twiziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie to nie ja napisalem dzis tylko ktos inny ..... Ty masz rozdwojenie jazni czy co ?  ja wiem kto to napisal bo sam to widzialem xDDD 

 

Po znalezieniu tego w logach prosiłbym o wrzucenie tutaj screena bo nikt nie będzie Sb mordy mna wycierał 

Malinaa. ,

Nie pisz pod sobą postów, jak chcesz coś dodać to edytuj swój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Premium

Czyli Typ dostał bana ,za coś czego nie zrobił xD a do tego 100% pewności nie masz,nie no hit

  • Hajs się zgadza! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nick Unnamed zgadza sie taki mialem wczoraj kolo polnocy  ale dzis juz wbilem na swoim wiec kolejna niezgodnosc tutaj jest 🙂 

a co do wczoraj to tak: zglosilem aby demko z wczoraj z anki bylo sprawdzone jak ladnie  czepiales sie mnie jak byly bunty co runda i dogadywane mi "jakie kreatywne prowadzenie" 

byly bunty ty byl "rygor" tyle, ale pochwwal sie jak na mikrofonie jakies rzeczy puszczales czy to  piosenki czy to jakies teksty inne i jeszcze jak ktos z CT prosil ci abys to wylaczyl bo nie slyszy moich polecen nic sb z tego nie robiles  i kolejna mapa gdzie wzioles sie ty za "kreatywne" prowadzenie polecenia wydawane nwm z czego z google translator? tez FD byly bo otwierane cele byly bez polecen (tu nie mam pewnosci czy to ty robiles ale byles w CT wtedy)  no i mikrofon  slabo cie bylo slychac ale do przezycia juz ,jedynie co sb moge zarzucic to tyle ze na koniec gry wypowiedzialem sie personalnie do Cb i napisalem cos w stylu "ze jestes jakis rozje*** elo " i wyszedlem bo nerwy czlowiekowi puscily za to moge bana przyjac trudno sie mowi honorowo przyjme bana ale nie bedzie tak ze ktos bd mi przypisywal rzeczy ktorych nie zrobilem 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maniak CSM

1. Perma nie dajemy za takie coś, najwyżej kick ostrzegawczo, później ban na kilka godzin to po pierwsze

2. Po drugie jeśli nie masz pewności a widać, że nie masz to nie dajesz bana, zawsze sprawdzaj SteamID przed daniem bana czy tego właśnie Unnameda banujesz

3. Obraza w stosunku do admina powinna być ukarana jak wyżej kolega się przyznał

 

Jak na moje perm powinien być ściągnięty, jesli nie ma wycinku z consoli z tym graczem, ban powinien zostać skrócony do max 1 godziny za obrazę admina, za obrazę samego serwera nie ma dowodów nie ma sprawy, oraz co wy za syf odpierniczacie? Admini są po to by pilnować i być stanowczym w swoich działaniach. Osobiście będę miał cię na oku.

dedzik CS 1.6 wyjaśnione, admin się przyznał, skróc bana za obrazę i koniec.

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1

ShQ1brS.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej unban sie nalezy zaszla pomylka przy dawaniu bana przepraszam za zamieszanie i przyznaje sie do bledu nasteonym razem bede dokladniejszy.

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem logi czatu i jasno wynika, że wyszła pomyłka ze strony admina. 
 

Za obrazę jednak ban się należy, lecz już swoje odczekałeś. 
 

UBIMG_0407.jpeg.0426e22670fd96b198dc1ab02b734b65.jpeg

  • Haha 1
  • Super! 1

King

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.