Skocz do zawartości

odwołanie


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z TeamSpeak3: stas06

Data bana: teraz

Opis sytuacji: zaprosili mnie na mixa no to wszedłem na tsa i po 10 minutach dostałem bana (nic w tym czasie nie robiłem)

 

<19:24:23> Zostałeś zablokowany permanentnie na serwerze przez "Fuksi98" (Nie możesz tutaj przebywać - odgórne postawnowienie.)

  • Lubię to! 1

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sytuacja podobna jak w przypadku odwołania w którym juz sie wypowiedziałam. Nie udawajmy, ze problemu nie ma bo minęło trochę czasu. Napisales pożegnanie i pisząc jakbym Ci nie chciała nagrody wypłacić, gdzie caly czas bylam z Toba w kontakcie. Nagroda finalnie została wypłacona o czym oczywiście informacji nie było z Twojej strony. 

UB oczywiście moge dac tak jak w przypadku tematu gdzie juz odpisalam ale proszę nie udawać, że się nic nie stało i nie wbijajcie do nas na mixy. 

  • Lubię to! 4
  • Super! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli za takie coś dajecie permy to spoko wasza sprawa, jak odkopałaś ten temat to tez powiem coś od siebie

1. W regulaminie turnieju czy w poście informacyjnym nie było NIC o płatnościach że są tylko przez Paypal, dowiedziałem się o tym pisząc o odbior nagrody

2. Poinformowałem cię że nie moge przez PayPal bo on jest od 18 lat a ja miałem 17 na tamten czas

3. Zaproponowałem Przelew bankowy/BLIK czyli chyba najbardziej pospolite w polsce metody przelewu pieniędzy 

4. Powiedziałaś że nie bo tam widać dane nadawcy przelewu no to co miałem innego zrobić? 

trochę nie rozumialem ze nie chcesz wyslac przelewu bo ujawnienie danych osobowych tymbardziej ze jak ktos chce znaleźć twój profil na FB z imieniem nazwiskiem i zdjęciem to zajmuje minutę bo lajkujesz posty na waszym fanpage

 

ale fuksiara mi wysłała blika i jakoś nie latają jej dane po internecie :)

 

tyle ode mnie 

 

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
14 minut temu, stas06 napisał(a):

jeśli za takie coś dajecie permy to spoko wasza sprawa, jak odkopałaś ten temat to tez powiem coś od siebie

Jak napisałam nie widzę problemu, aby dać UB ponieważ zaszła pomyłka i nigdzie nie napisałam, aby Was banować a jedynie, że macie nie grać mixów.

14 minut temu, stas06 napisał(a):

1. W regulaminie turnieju czy w poście informacyjnym nie było NIC o płatnościach że są tylko przez Paypal, dowiedziałem się o tym pisząc o odbior nagrody

Przeoczenie Nescia oraz moje, ponieważ informowałam o wpisaniu płatności ale nie zostało to dodane, a ja nie wyłapałam tego jak i nescio.

14 minut temu, stas06 napisał(a):

2. Poinformowałem cię że nie moge przez PayPal bo on jest od 18 lat a ja miałem 17 na tamten czas

Oczywiście i zaproponowałam możliwość przelania pieniędzy z PP na Twoje konto.

14 minut temu, stas06 napisał(a):

3. Zaproponowałem Przelew bankowy/BLIK czyli chyba najbardziej pospolite w polsce metody przelewu pieniędzy

Napisałam Ci, że całą kwotę na nagrody mam w 1 miejscu czyli na PP i tak też chciałam przelać pieniądze.

14 minut temu, stas06 napisał(a):

4. Powiedziałaś że nie bo tam widać dane nadawcy przelewu no to co miałem innego zrobić? 

trochę nie rozumialem ze nie chcesz wyslac przelewu bo ujawnienie danych osobowych tymbardziej ze jak ktos chce znaleźć twój profil na FB z imieniem nazwiskiem i zdjęciem to zajmuje minutę bo lajkujesz posty na waszym fanpage

 

ale fuksiara mi wysłała blika i jakoś nie latają jej dane po internecie 🙂

Nie daje lików pod postami, a jeżeli dałam to lata świetlne temu więc ktoś musiał się napracować aby mnie znaleźć. Dodatkowo jeżeli to nic ujawnić moje dane to czemu jak poprosiłam o pare danych od Ciebie jakie potrzebowałam do zrobienia przelewu nagle nie chciałeś mi ich podać? 

Bez tytułu.png

 

Patrząc na różnych ludzi nie będę wierzyć komuś z internetu i nie będę podawać swoich danych.

  • Lubię to! 1
  • Haha 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz swoje zdanie na ten temat ja mam swoje no i fajnie 

 

jeśli banujecie permanentnie ludzi za takie rzeczy (nawet na mixa który nie ma nic wspolnego z tym) gdzie napisałem tylko tyle co jest widoczne poniżej to już świadczy o was nie o mnie. 

 

jak mozecie to usuncie moje konto z forum albo dezaktywujcie 

image.png.f080067a63f52e3adc4f5d5fe72803d8.png

mbTzUml.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Widzę nadal nie rozumiesz, napisałam już wyżej odnośnie bana. 

Sprawa wyjaśniona.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.