Skocz do zawartości

ban za?


wiki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z TeamSpeak3: wikvv

Data bana: 25.07

Opis sytuacji: Cóż to za dyskryminacja? Zostaje zaproszona na mixa, normalnie rozmawiam, zbieramy brakujących ludzi, a za chwilę dostaję z czapy perma bana pt. "Nie możesz tutaj przebywać - odgórne postanowienie." Rozumiem, że grając u Was mixy wyrywkowo rozdajecie bany z nudów (XD) , czy może raczej z braku sympatii? Żeby było jeszcze weselej po czasie dowiaduję się o rzekomym permie na "jakiejś" sieci za SKRYPTY :GWjiangoOmegaLUL: oraz o tym, że niby to jest jednak powód nadania bana? W takim razie chcę zobaczyć dowód,  gdzie rzekomo dostałam tego wymyślonego perma za skrypty, którego zapewne nawet nikt nie znajdzie, bo taki  po prostu NIE ISTNIEJE :1146_dance:

Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego czwartku :feelsgeniusman:

 

  • Haha 3

tumblr_mli06p1caD1s9vpv7o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinaa.  Dokładnie to ja zaprosiłem. Mieliśmy przerwę od zimy i wróciliśmy znowu pomixować, ale jakieś dziwne kwasy tu wychodzą. Imo i tak jest mało ludzi do grania i po 1/2 mixach połowa wychodzi, a skoro Wika i Staś mogą grać na serwerach publicznych to w czym problem, żeby zagrali mixa? Trochę więcej dystansu do siebie, bo przesadzacie.. Pozdrawiam i zapraszam na mixa 🙃

  • Haha 1

IMG_4323.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dystansu to ja mam dużo ale chamstwa tolerować nie będę, ani oczerniania mnie bez powodu. 

Jeżeli sama zainteresowana będzie miała ochotę coś dodać proszę o zgłoszenie komentarza i temat zostanie otwarty. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.