Skocz do zawartości

skarga na Thacket.


RobeN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym zgłosić skargę na admina dd2 "Thacket." dostałem ss'y od tego pana i wstawiłem na forum od razu dostałem ub od innego admina wchodząc na serwer dostałem drugiego bana za czitowanie co pewnie według niego oznaczało że jestem na aktywnym ale Thacket. nie widział na forum że mam ub i po prostu mnie zbanował nie będę dawał dowodów bo było dość dużo osób i H@ Malina i widziała co się dzieje według mnie takie osoby nie powinny dostawać admina jak nie mają pojęcia o takich sytuacjach .

 

Myślę że zawieszenie admina dla niego było by słuszne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wiecej niz pewne ze nie zajrzal na forum ale bylo 2 opiekonow i wszyscy admini mogl sie spytac w sumie na u@ czy ktos dawal mu ub i wgl ale kazdy popelnia bledy 1 skarga na niego to moze samo ostrzezenia wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się bez bicia. Nie wiedziałem, że dostałeś UB z tego względu, że Admin, który dał Ci bana, nie napisał w temacie. Mój błąd, gdyż nie wiedziałem, że Lucie może zobaczyć Steamowiec na niebie. Zresztą na necie tego też nie wyszukałem. Tyle z mojej strony. Za akcję przepraszam.

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

napisał, że drugi SS spalony i brak UB, jego post został ukryty i @Malinaa. dała UB, także ja tu żadnego błędu z jego strony nie wiedzę, gdyż nie musiał zaglądać na forum, po prostu mogłeś wejść na aktywnym ;)

borowka.png.eaa051a76ab9d8722bfb64ab02824d19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzeżenie wystarczy Gracz Roben rozumiem twoją Frustracje Poco banujecie tego gracza skoro raz ze ss'y wstawia cały czas po dostawania bana
Jest dobrym graczem sam myślałem ze jest odpalony ale pewnie zajmuje sie tym profesjonalnie upomnienie wystarczy i więcej takich błędów nie bedzie ;) 
To tyle ode mnie kara zabrania admin jest zbyt duża więc Dogadajcie sie na pv ziomki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będę odbierać admina za taki koślawy błąd, który mógł popełnić każdy.

Dostales ub, więc nie wiem po co taka skarga... każdy popełnia błędy, sytuacja szybko się rozwiązała bo czekales najdalej 5 minut. ;)

Co do lucci nie puszczajcie jej komuś na niebo bo to jest jej błąd bo widzi ja gracz nawet nie odpalony. To sprawdzone info, bo kiedyś to sprawdziliśmy przy podobnej sytuacji. ;)

#zamykam.

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.