Skocz do zawartości

Czas mapy


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Servvus, po ostatnich zmianach zauważyłem że zmieniono też czas mapy z chyba 20 minut na 15 minut.

Ja byłbym za tym żeby wrócić do 20 minut czasu mapy.. Albo i 25/30 minut ale to już powiedzmy do ustalenia tutaj na dole 😉 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25/30 minut to moim zdaniem już za długo. Co do obecnego czasu gry (15 min) - mi on odpowiada. Szybkie rundy, szybka rotacja i nie przeciąga się wszystko tak. No ale niech też inni się wypowiedzą! 😄

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję dłuższy czas mapy, zawsze można się wkręcić na obroty i wykręcić lepsze staty i o to właśnie chodzi, my starsi gracze jesteśmy nauczeni grania po 20min + Więc jak najbardziej na plus powrót do tych 20 min 😄

  • Lubię to! 1
  • Hajs się zgadza! 1

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za powrotem do 20 minut mapy. Nie rozumiem nagłej zmiany na 15 minut 🤔

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za przywróceniem 20 minut mapy, bo to za szybko mija ta kra jak człowiek się wkręci w gierkę 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.