Skocz do zawartości

[Opiekun DD2#1] Quuai


Quuai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Fundator

Imię: Kacper

Wiek: Nie pamiętam 😄

Nick: Teoretycznie Quuai (oficjalnie) -> A praktycznie gram na wielu po trochu 😉 Ludzie szybko mnie poznają i zapamiętują dlatego w celu gry incognito, muszę zmieniać nick i czasem steam

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:0:122676088

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Jestem Opiekunem #2, a #1 nie różni się niczym większym dlatego nie będzie problemu połączyć te dwie funkcje 👍 Dlaczego chce zostać opiekunem? Hmm chciałbym mieć tutaj te same prawa co na #2 czyli np. najprostsze dodawanie vipów ludziom którzy piszą o darmową rangę..

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: OnlyDD2 #1

Dlaczego akurat ten serwer?: Fanatyk i miłośnik DD2 w jednym 

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Zdarzyło się 😉 

Znajomość amxx i panelu (0-10): 8/10

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Yes

Coś o sobie: Ciężko opisać siebie po roku bycia na forum.. Zdarza się faza na częstsze przesiadywanie na forum, a czasem na serwerach. Osoba pracująca ale posiadająca dużo wolnego czasu 😉 

 

 

Nie potrafię "normalnie" napisać podania po takim stażu na forum, dlatego może mało informacji zawarłem, wydaje mi się że dużo osób mnie zna, a niektórzy nawet 'ufają' 😘 

  • Lubię to! 1
  • WOW! 1
  • Ulalala! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.