Skocz do zawartości

Admin TS3 S00DACK


S00DACK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Vice Mister Wakacji 2024

 

 

 

 

Wzór:

Imię: Mariusz

Wiek: 27

Twój Nick: S00DACK

Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?: 2-3h czasem i dłużej

Znajomość TS3 (w skali 1-10):7

Coś od Siebie (min, 5 zdań):Nazywam się Mariusz w lipcu strzeliło mi 27 lat. Pochodzę z województwa Mazowieckiego. Interesuję się głownie sportami walki uczęszczam na zajęcia K1 oraz praktycznie jak to możliwe oglądam większość UFC. Na co dzień  pracuje jako Brukarz/Elektryk zależy od zlecenia co trzeba, chociaż teraz zaczynam kurs na koparki więc rozwijają się kolejne możliwości pracy. W wolnych chwilach od życia codziennego spędzam tutaj na forum i jak na serwerze JailBreak a wkrótce na zombie od Dope. Nie mam pojęcia co więcej chcecie wiedzieć o szarym człowieku takim jak ja 😄

Dlaczego Ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania):Staram się często przesiadywać na TS w miarę możliwości jak gram na serwerach. Za dawnych czasów adminowało się i pilnowało porządku na TS. Jestem osobą bezkonfliktową i potrafię pracować w grupie.

Kontakt:Foroum/Steam

Składka: Się zobaczy 😄

  • Lubię to! 3

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak

+znajomość ts3

+ogarnia 

+wiek

+podanie

+/- skladka

658WrgF.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Myślę, że dam szansę. Mało jest chętnych osob na to stanowisko, a czasem brakuje Administratora, aby chociażby zrobił kanał. 

Aktywność średnia, jedynie 22 połączenia od początku przesiadywania na ts, więc zobaczymy co będzie dalej. 

 

 

0CYZmCB.png

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.