Skocz do zawartości

[#31 W OGNIU PYTAŃ] Obi-Wan Kenobi - TYPER


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

 

spacer.png

 

W dzisiejszym 🔥 wystąpi jeden z typerów.
Przed wami   Obi-Wan Kenobi

 

 

 

1. Kiedy pierwszy raz zawitałeś(łaś) u nas w dziale typerki i jak wspominasz swoje początki? 
Tutaj stosunkowo niedawno, jakoś w grudniu-styczniu? Natomiast w typerkę na forach bawię się już od dobrych kilku lat. 

 

2. Jakie nawyki jako typer posiadasz podczas przesiadywania na forum?

Nawyki? Ciężko tutaj mówić o nawykach w przesiadywaniu na forum. Natomiast nawyki obliczania kuponów i ich dodawania, to tajne informacje państwowe! 😜

 

3. Co skłoniło Cię do złożenia podania, a w konsekwencji do zostania typerem?  
Posiadane spore doświadczenie, chęć pomocy @ Borówka oraz namowa oczywiście @ Mrs.Fuksiara.

 

4. Czego się najbardziej obawiałeś(łaś) po przyjęciu na stanowisko na typera i dlaczego?

Że nie dodam lub oblicze kuponów na czas :1314-kekw-holup: Natomiast nie wychodzi mi, to najgorzej. (Chyba :1128_KEK4K:)

 

5. Co jako typer chciał(a)byś w sobie zmienić lub poprawić?

Większe zaangażowanie i czas na pomysły, które mam związane ze sportem i typerką.


6. Jakie odczuwasz różnice między byciem typerem, a użytkownikiem sieci?

Na pewno jakaś tam odpowiedzialność, gdyż typer jest rangą funkcyjną i dba o aktywność na forum poniekąd. Oraz chęć dostarczania świeżych informacji sportowych. 

 

7. W jakich momentach jako typer odczuwasz presje ze strony użytkowników i jak sobie z tym radzisz?
Gdy nie dodam kuponu, lub rozliczenia. Jak sobie z tym radze? Nijak 🤣 Staram się robić, to co mam robić i tyle.


8. Co sprawia u Ciebie największą trudność w pełnieniu funkcji i dlaczego?

Nie ma takiej rzeczy, jeśli mowa oczywiście o tych dyscyplinach, które znam. 


9. Co najbardziej Cię wkurza na forum jako typera i co jest tego powodem?  

Brak możliwości dodawania notatek do postów w dziale typera. 


10. Co Ci się najbardziej podoba w byciu typerem i dlaczego to?

W miarę dobra aktywność w moich kuponach, choć wiadomo, że zawsze może być lepiej! 

 

11. Jakie miał(a)byś rady dla początkujących typerów, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę na forum?
Z chęcią wyszkolę każdego kadeta na typera. Nie jedną osobę na innych forach uczyłem tego, w tym między innymi @ stas06.

 

12. W jakich sytuacjach przyznawanie punktów za typowanie przychodzi Ci z łatwością, a kiedy miewasz chwilę zawahania? Czemu tak się dzieje?

Nie ma czegoś takiego, że łatwo lub trudno. Jest system i się go stosuje i tyle w temacie. 😜

 

13. Czego się nauczyłeś(łaś) dzięki pełnieniu tej funkcji? 

Że w sporcie wszystko się może wydarzyć. Nie ma z góry wygranych spotkań.

 

14. Co Cię najbardziej motywuje do działania na forum?

Aktywność w typerce, jak spadnie, to zawijam się :2236_keka:. Poważnie odpowiadając, to pasja do sportu i chęć przekazywania tego innym.


15. Czy myślałeś(łaś) o zostaniu opiekunem typerki? 

Byłem już nim niejednokrotnie na innym forum. Uważam, że zarówno grafika, jak i typerka powinna mieć swoich opiekunów, tak jak ma redakcja. Jednakże myślę, że nieoficjalnie lub oficjalnie to stanowisko pełni @ Nescio i raczej tak jest i będzie, gdyż raczej dobrze sprawuje opieke 😄 

 

16. Nie każdy był typerem i nie wie z czym to się je, dlatego napisz krótko jak wygląda i na czym polega Twoja "praca" na forum?

Krótko? Dodajesz tematy i je rozliczasz :1128_KEK4K:. Nie jest to trudne, jak już pisałem, składajcie podania, a ja was wprowadzę do typerki i ile będę mógł, to wam pomogę 😉 

 

17. Jakie cechy według Ciebie musi posiadać typer?

Ambicja i chęci do działania/nauki oraz oczywiście terminowość 😂

 

18. Na co zwracasz szczególną uwagę podczas dodawania tematów do typerki?

Aby dodać odpowiednie kluby, terminy i daty.

 

19. Jakim typerem jesteś?
Raczej w miarę dobrym, ale nie mi to oceniać


20. Masz możliwość przekazania kilku słów do typerów/użytkowników. Co byś im powiedział(a)?

 Składajcie podania, a ja was wprowadzę do typerki i ile będę mógł, to wam pomogę. 😉 Oczywiście bierzcie udział w kuponach, bo bez waszej aktywności chęci typerom spadają 😞 

  • Lubię to! 3

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.