Skocz do zawartości

Rikiii Tikiii Bziuuum Hej :))


takietamxd

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór Wszystkim Użytkownikom :)

Przybyłam do was bo szukam coś na stałe, gdzie moje 4 literki usiądą spokojnie niestety poprzednie sieci (było ich aż dwie ) w pierwszej siedziałam bardzo długo niestety dałam zrobić się w ciula wydałam dużo $ aby utrzymać sieć po czym jak sie wszystko rozkręciło zostałam wywalona jak pies... smutne ale prawdziwe.

Natomiast w drugiej sieci gdzie starałam sie usiedlić napotkałam na masę dzieci oraz adminów którzy jechali (jadą na wh)

Ale to tak na szybkiego może coś o mnie  Mieszkam w Polsce xd  do tego posiadam prze prze ogromne poczucie humoru trzepie mną każdego dnia wręcz kocham się smiac jestem osobą szczerą nie znosze kłamstw

Do tego prywatnie pracuję w naszym Wojsku Starszy Kapral się kłania (od dziecka marzyłam żeby latać z kałachem po ulicy hahaha )

Kocham muzykę bo mam na tym punkcie hopla Trance Hardy EDM gdzieś tam coś tam pykne ale jak bym miała się tu rozpisywać to chyba ta lektura by się nie skończyła.

Nie zależy mi na fragach gram bo lubię gram bo jest to moja odskocznia i całkiem się fajnie bawię ;D

Co jeszcze mogę napisać a mogę mogę ale myslę ze juz nie mogę hehe

 

Pozdrawiam Malinę i dziękuje za przyjęcie nas ;) (Ciii)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel Serwera

Hej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PluszaQ Niby te nasze progi takie skromne ale coś się ostatnio szybko rozrastają!

Hejo

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.