Skocz do zawartości

#83 Wywiad z Blancikiem - Dziennikarstwo, psychologia i sekrecik


Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Administrator

spacer.png

 

REDAKTOR 

Mrs.Fuksiara

UDZIELAJĄCY WYWIADU

BlanciK

zZielony.png.7bb9d01b5cb3be4e4829e0deac15f122.png

 

Witam Cię serdecznie. Wiemy już, że masz na imię Fabian, a więc powiedz nam coś więcej o sobie. Ile masz lat, skąd pochodzisz, jaka restauracja jest Twoją ulubioną? 🔥

 

Cześć moja droga, a więc mam 19 lat, w listopadzie wpada 20-stka!

Moimi zainteresowaniami są zjawiska paranormalne, strefa komputerowa oraz psychologia człowieka a także dziennikartwo. Moją ulubioną restauracją jest MackDonald najbardziej uwielbiam Stamtąd desery. 🙂

 

Skoro wypisałeś, co Cię interesuje to opowiedz nam więcej o Twoim pierwszym zainteresowaniu - zjawiska paranormalne.

Skąd się wzięło zamiłowanie Twoje do tego? Jak dokładnie to wygląda.

Czytasz/oglądasz/coś z tym robisz?

 

Powiem wam moi drodzy, że jest to dość dziwną historią. Moje zainteresowanie na ten temat rozwinęła moja mama, za dzieciaka nie mogłem spać i podszedłem do mamy kiedy oglądała horror. Wtuliłem się do niej i oglądałem razem z nią, od tamtej pory zacząłem oglądać ich coraz więcej i więcej.

Potem zacząłem czytać artykuły na temat opętań oraz oglądać różne niewyjaśnione tajemnice i inne rzeczy z tym związane!

 

Czy masz coś ciekawego w tym temacie, czym chciałbyś się podzielić? Na przykład swoje odkrycie?

 

Z takich rzeczy raczej nic jeszcze nie ma, lecz mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Moim zdaniem osoby które się tym interesują bądź bardzo chcą być opętane, to niestety nie zostaną opętane haha

Jak to się mówi "Złych diabli nie biorą"

 

Niektórzy potrafią mieć obsesję na tym punkcie, co jest nie zdrowe. Drugim Twoim zainteresowaniem była strefa komputerowa.

Czy możesz wytłumaczyć, co miałeś na myśli pisząc owe stwierdzenie?

 

Właśnie bardziej chodziło mi o gry fabularne i tworzenie forów czy stron internetowych, nie będę owijał w bawełnę, właśnie uczę się tworzyć strony internetowe bądź gry. Na sam początek postanowiłem podszkolić się na poradnikach youtube a potem myślę że zapiszę się na jakieś kursy!

 

Ambitnie, a czy masz swój plan na stworzenie forum lub gry? O czym byłaby gra? A z czym związane forum?

 

Szczerze, powiem ci że myślałem nad stworzeniem gry fabularnej kierowanej w horror, myślę że kierowałaby się opętaniami bądź jakimiś duchami!
Nie myślałem nad tym głębiej, lecz jak miałaby wyjść to włożyłbym w to całe swoje serce.

 

To ciekawy pomysł na grę, na pewno miałaby dużą ilość pokręconych fanów!

Dziennikarstwo oraz psychologia. Co za tym się kryje? Coś robisz w tym kierunku? Studia/praca? Jak to wygląda?

 

Obecnie zdałem do ostatniej klasy szkoły zawodowej o kierunku stolarza. Jak skończę tą szkołę to mam w planach pójść do liceum, potem maturka a po maturce studia dziennikarskie!

Zrobiłem sobie zawód aby mieć w zapasie 😄

 

Dziennikarstwo to ogólne pojęcie, masz w tym ukryty cel?

Chciałbyś być przed kamerą, czy jednak za komputerem?

 

Zdecydowanie chciałbym pracować w gazecie, bądź w tv. Na początek myślę aby dostać się do lokalnej gazety aby zdobyć wprawę!

 

Wspomniałeś wcześniej o mamie, więc przejdę do rodziny. Jak Twoje relacje z domownikami?

Czy masz rodzeństwo? Chętnie poznamy również Twoje tradycje rodzinne, czy posiadacie owe?

 

Powiem wam że jako jedyny z czwórki naszego rodzeństwa mam dobre relację z całą rodziną, również tą od strony rodziców! Jestem osobą bardzo wrażliwą więc nie mógłbym znieść kłótni z kimś z rodziny. Jeśli chodzi o tradycje rodzinne to mogę rzec że mogą nimi być co roczne wspólne wyjazdy nad jęzioro!

 

Ooo ciekawa tradycja, jakie to jeziorko i co wspólnie tam robicie? 😄

 

Zazwyczaj jeździmy nad firlej, jest to jęziorko bardzo blisko Lublina. Często siedzimy tam w domku i gramy w planszówki!

 

Świetnie! Nie udzieliłeś odpowiedzi na temat tego, gdzie mieszkasz, czy chciałbyś to zdradzić oraz swoje ulubione ram miejsce ?

 

Pochodzę z Lublina, a dokładnie ze śródmieścia. Niestety nie mam w tym mieście ulubionego miejsca i chciałbym się stamtąd wyprowadzić do Ameryki hah

 

Dlaczego do Ameryki? Skąd ten pomysł? 😮

Dlaczego Cię tam ciągnie?

 

Ameryka jest dość tolerancyjnym stanem pod każdym względem! Jest również nowoczesna, wydaje mi się że odnalazłbym się tam.

 

Skoro jesteśmy w takim temacie. Ile państw już zdążyłeś zwiedzić?

Gdzie chciałbyś się jeszcze udać? 🙂

 

Powiem tak, jako dziecko byłem w Holandii lecz nie do końca to pamiętam bo miałem z 4 lata, a tak to marzy mi się Ameryka oraz Anglia. Postanowiłem sobie że muszę tam pojechać choćby nie wiem co!

 

Masz partnerkę? Jeżeli tak, to opowiedz nam historię, jak rozpoczęła się wasza historia.

Możesz również podać jej imię.

Jeżeli jest z nami tutaj na forum koniecznie oznacz!

 

Jasne że mam, jest nią Dagusiaa  Nasza historia zaczęła się dość dawno temu, właśnie mija 5 rok! Poznaliśmy się na klatce schodowej kiedy przyszła do mnie z moją dawną przyjaciółką. Mieliśmy wtedy jechać nad wodę, lecz zostaliśmy u mnie na klatce ponieważ prowadziliśmy rozmowy.

 

I od schodów się zaczęło! Czy posiadasz zwierzaka?

Jeżeli tak możesz podesłać fotkę! Oczywiście podaj jak się wabi!

 

Można tak powiedzieć! Oczywiście że posiadam, mam 3 kotki i piesełka! (Zdjęcia podeślę wieczorem, ta wiadomość jest do wycięcia hah)

 

nzt5c55h.png  spacer.png spacer.png

 

 

Piękne zwierzątka!

Z tego, co mi wiadomo, dużo palisz. Jak to się zaczęło? Co takiego popalasz?

 

Tak, musze się przyznać popalam trawkę, lecz mam zamiar z tym skończyć! Nie polecam nikomu tak dużo palić.

 

Jak wpadłeś w ten nałóg?

Chcesz o tym opowiedzieć jak to wpłynęło na Twoje życie?

 

Szczerze mówiąc, spróbowałem i jakoś mi się to spodobało, w końcu wszystko jest dla ludzi, lecz bez przesady. Wpłynąć to jakoś specjalnie to nie wpłynęło, pogorszyło to tylko moje lenistwo, które i tak było dość duże!

 

Nie widać tego po działaniu na forum. Skąd czerpiesz tę energie, aby tak szalenie gnać po rangi?

Masz swój cel? Chcesz coś tym pokazać? Jak to wygląda?

 

Powiem ci szczerze, jak zaczynałem jako redaktor u was to bardzo mi się to spodobało, można powiedzieć że sprawy forumowe to moje hobby a zwłaszcza posada redakcji. Daje mi to wielki zapał do pracy i rozwijania społeczności, fajne jest to jak ludzie potrafią się zintegrować!

 

To prawda społeczność potrafi być niesamowita. Zapału Ci nie brak, ale czy nie czujesz się czasem wypalony?

Co daje Ci największą motywację do przebywania tutaj?

 

No coś ty, nigdy się nie wypale jeśli chodzi o nasze forum! Przyszedłem tutaj z myślą że pomogę rozwijać tą społeczność na jak największą skalę, i tak robię! Największą motywacje do działania daje mi zaangażowanie użytkowników i komunikatywna społeczność. 🙂

 

Z pewnością chcemy zobaczyć Twoje dalsze poczynania u nas!

Coś na świeżo - Właśnie otrzymałeś posadę kid moderatora?

Jaka była pierwsza Twoja myśl, po zobaczeniu tego?

Jak wyglądała reakcja? Spodziewałeś się, czy jest to dla Ciebie zaskoczenie?

 

Powiem ci moja droga, że na początku myślałem że to jakiś błąd po przerwie technicznej, lecz potem ujrzałem awans i bardzo się ucieszyłem za to, że otrzymałem szansę na wykazanie się. Bardzo dziękuje Agacie za docenienie mnie i obiecuje że was nie zawiodę!

 

Trzymamy kciuki, aby tak było! opowiedz nam trochę o Twoim pobycie na innych sieciach, jakie pełniłeś funkcje?

 

Powiem tak, jako redaktor zacząłem na zonie, lecz tam nie do końca byli zdolni mnie czegoś nauczyć, w końcu trafiłem do was i ty nauczyłaś mnie jak się wogle sprawuje na tej randze! Potem poszedłem na gh i tam zostałem, nie licząc esk, które prowadziłem. Na gh byłem modem.

Lecz tamta sieć całkowicie upada, szkoda, ponieważ istnieje tam paintball na którym grałem jeszcze jako dziecko i czuje do tej sieci wielki sentyment 😞

 

Czasami tak jest, wiem, co mówię. Ważne, że jesteś tu z nami!

Na pewno wielu z nas zastanawia się jaki był Twój pierwszy nick w internecie?

Jak w ogóle doszło do tego, że został blancik?

 

I teraz muszę was zadziwić! BlanciK to mój pierwszy nick, nazwałem się tak jak zacząłem grę na pb gh, potem zmieniałem na Darkness, Demonic itp. Lecz na koniec postanowiłem zostać przy Blanciku ponieważ każdy mnie z tego nicku kojarzy.

 

Nick jest rozpoznawalny. Czy grasz w jakieś gry prócz cs? 😉 Jak to wygląda?

 

No jasne moja droga że gram! Grą tą jest Fortnite, bardzo polubiłem tą grę, chociaż zacząłem w nią grać 2 miesiące temu a mam już 165 poziom 🙂

 

Czyli mówisz maniak. Ulubiona skórka do postaci to? 😄 

 

Hatsune miku

OIP (4).jpg

 

Kto z forum jest Ci najbliższy?

I dlaczego ta osoba?

 

Jeśli chodzi o znajomości prywatne to Dagusiaa lecz najbardziej dogaduje się z Sylwunia DC i GirlLoose są to osoby które są dla mnie jak prawdziwe przyjaciółki chociaż prywatnie się (Jeszcze) nie znamy!

 

:stop: SEKRECIIIK :stop:

 

To miejmy nadzieję, że się poznacie!

Teraz czas na sekrecik, czy chciałbyś podzielić się czymś z nami, o czym nie wiemy, albo o czym nikt nie wie? 

 

Szczerze? Mam taką sprawę z którą się kryje, można powiedzieć! A więc jestem bisexualny 😮

 

No to zaszalałeś! 😃 Przynajmniej nie siedzisz w szafie. A jak na to reszta osób/rodzina? Czy nikt nie wie?

 

Szczerze ci powiem że z całej rodziny akceptuje to tylko moja mama, młodszy brat i siostra, a ojciec i starszy brat udają że tego nie słyszeli.

 

:stop:

 

*Proszę bez głupich komentarzy 🙂
Tolerancja. 

 

W życiu różnie bywa niestety. Dobrze w takim razie zbliżamy się ku końcowi. Jak się czujesz na Maliver? Czym to forum dla Ciebie jest?

 

Czuje się tutaj bardzo dobrze, forum jest dla mnie obecnie częścią dnia

 

Czy chciałbyś na koniec kogoś pozdrowić?

 

Jasne, pozdrawiam wszystkich czytających 🙂

 

❤️❤️❤️ 
Dziękuje za przeczytanie!

  • Lubię to! 1
  • Ulalala! 1
  • Super! 2

12MAPS/FFA
193.33.176.51:27085

sygnatura.png.0e98c281082ca3e0b73c266b6b5121d9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kid Moderator

Dziękuje za możliwość udziału w wywiadzie! ❤️ 

  • Super! 1

 

SyqVXAy.png

Wbijaj na naszego Discorda

>>> https://discord.gg/6h4rwSdRU8 <<<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne.

  • Super! 2

dark,en,badge,bg-000,badges,games

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miss Wakacji 2024

Super, dowiedziałam się dość dużo o Fabianie ;D zabrakło mi jedynie szybkich pytań i odpowiedzi:D

Mrs.Fuksiara ,

Robi je każdy, więc z tego zrezygnowałam - oklepane
Dziękuje za propkę!

  • Super! 2

hamsterPweasePinkBow Discord & Slack Emoji

                      𝒏𝒊𝒄𝒌𝒊.

Loading_Gif Discord & Slack Emoji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Niestety, Twoja zawartość zawiera warunki, na które nie zezwalamy. Edytuj zawartość, aby usunąć wyróżnione poniżej słowa.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.